Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SİTE YETKİLİLERİNE....... - 4.sayfa

İlanlarımızı kendimizin kolayca silebileceği, Fotoğraflarımızı kolayca yükleyebileceğimiz, YENİ BİR SİSTEM YAPILAMAZ MI?

img

şevket01

14 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şevket İsimli Şahıs, Sen burda muhattap bulamamışsın laga luga konuşuyorsun. Evet Kulucka.net`te herkes ticaret yapamaz. Ticaret yaparken memnuniyetsizlik olmaz bizim sitede. Dışardan birisi bile bir üyeden mal alıp memnun olmazsa, o üye telafi eder. Etmezse üyeliği silinir ve mutlaka biri telafi eder; sırf k.net üyesi böyle yapmaz dedirtmek için. Burda kaç kişiye parasını almadan mal satabilirsin? Delikanlı gibi çık söyle... Ben kuluçka.net teki 216 üyenin istisnasız tamamına parasını almadan mal gönderirim. Aklımda da kalmaz. Hodri meydan. Burdaki 20 kişiye parasını almadan mal gönderebilirmisin?(yanlış anlaşılmasın, kimse kimseyi doğru dürüst tanımaz burda) Bizim 216 üyemiz var. Aylık olarak da üyelik istemini reddettiğimiz 3000 üye adayı... Burda hangi üyenin çocuğu oldu, düğünü, sünneti oldu da senin haberin oldu? K.net`te bu olaylar evciller kadar önemlidir. Kaç kere bir ilde yüzyüze hepsievcil.com toplantısı düzenlediniz? Piknik? Balık Avı, Fidan Dikme Organizasyonu? Bu alanda saydığın siteler önemlidir, kulucka.net mihenk taşıdır. Lütfen saygı duy ve lagaluga yapma. Kuluca.net Üyesi, Osman Sürücü...

img

osmansurucu

14 yıl 4 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Osman denen ve araya giren şahıs. Sen kimsin? Araya giriyorsun. Sen kimsin ki seni muhatap alacağım. Durup dururken kaşınıyorsun. muhatap almıyorum kendin kaşınıyorsun. Banane senin sitenden. Sen laga luga yapma. Fazla kaşınma. Bana ne olum senin partinden sünnetinden. Çok da umrumda.......

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gilter, ilanında Serema resimleri o sitede dediği için baktım. Senin gibilerle zaten muhatap olmam.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Daha 23 yaşındaymışsın. Ben 33. Adamın kafasını bozma. Laga lugana da başlatma.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

23`lük soğan cücüğü. İlanını gördüm bir yerde. 10 tane hindi alıyorsun 13 TL`den. Gören de seni Avrupa`ya ihracat yapıyor sanacak.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

O sitede gördüm. Arıyla ilgili yorum yapmışsın ve RAB kelimesini kullanmışsın. Ama burada daha yazı yazmayı bilmiyorsun. Tanımadığın bir kişiye durup dururken salak salak laf atıyorsun. Kaşıntını anlamadım ben senin. Allah`ın adını başka sitelerde kullanıyorsun ama adamın sinirini çıkarıyorsun gece gece.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

23`lük topitop. Anlamadan atlamış sığır. Hep senin yüzünden oldu limon79. Sen yazdın bu tekerlek geldi.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sanal topitop.

img

necmi

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yahu arkadaşlar,Sabah dükkanımı açıyorum,bilgisayarımıda açıyorum,bizim fırıncı çıtır çıtır sıcacık simit getiriyor,yanına üçgen peynirde açıyorum,kahveci karşımda,çayımıda söylüyorum. sırasıyle,kuluçka net`e,hepsievcile,sahibindenin kümes hayvanları bölümüne bakıyorum,hemde zevkle.Kimler yeni ilan vermiş,kimler neler yazmış,inanın merakla okuyorum. Bizi bu sitelerde buluşturan ortak bi nokta var,kanatlı hayvan besliyoruz,kimimiz kuş,kimimiz tavuk.Kiminde çeşit çok,kiminde az,kiminin yeri yok,kiminin çok,eksik olanlar alınmaya,fazla olanlar satılmaya çalışılıyor,takaslar ediliyor.Ne güzel bir zevk bu,insanı işinin,evinin stresinden alıp götürüyor,insanın ömrünü uzatıyor bence. Ama bu siteye girdiğimde inanın moralim bozuluyor.Yapmayın böyle arkadaşlar,ne hakkınız var insanların moralini bozmaya.Kuluçka nete üye olmayanların bunu kafalarına takmalarına gerek yokki,böylesi daha hayırlıdır belki,çünkü burda yazdıklarınızın bir kelimesini bile orda yazmazsınız,karşımdaki yanlış anlar,saygısızlık etmiş olurum diye,

img

pehlivanoğlu

14 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

takma kafana necmi abi bak teker teker dökülmeye başladılar kimin ne oldunu öğrenmiş oluyoruz bu arada hepsievcilde kendi sitelerinin reklamlarını yapıyorlar ama satışlarınıda burda yapıyorlar du edin siz bu yönetime ben olsam sizi bir dakka burda tutmam reklamda yaptırmam gerçekten çok sabırlı yönetim varmış

img

kılkuyruk

14 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ