Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

resim eklemek için gerekli bilgi...

sevgili kanatlı severler aşağıdaki adımlarla bu siteye resim eklersiniz. 1-her zamanki gibi yeni bir başlık (veya cevap yazla) sayfa açacaksınız. 2- "HTML editörü ekle" seçeneğine girin. 3- "resim ekle/düzenle" (dağ resmi olan simge) basarsanız bir başka pencere açılacak. 4-Bu arada başka bir windows penceresinden http://imageshack.us/ adresinde "ImageShack" sitesinde "Browse" tuşundan bilgisayarınızda olan bir resmi yükleyeceksiniz bu siteye. resimi oraya "şimdi yükle" tuşuna basınca karşınıza; başarıldı diye bir sayfa açılacak orada resminizi de göreceksiniz. 5- buradaki "doğrudan link"in karşısında yazan "http:// " la başlayan bilgiyi kopyalayıp, hepsi evcil siyesinde açtığınız resim özellikleri pencerede URL yazan satırdaki boşluğa kopyaladığınızı yapıştırın. Ve her zaman yaptığınız gibi gönder tuşuyla siteye kayıt yapın. sevgiyle ve sağlıkla kalın

img

mediko

19 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BİR TANE DE BEN VEREYİM....... Hepsievcil.com`a ilan verdik ve siteden çıktık. www.fotoambar.com sitesine girdik. Gözat bölümüne tıkladık. Bilgisayarımızdan fotoyu yükledik. Kategori yazan yerden Hayvan Resimlerini seçtik. Dosya Yollaya tıkladık. Direk Link yazan yerdeki sayfayı kopyaladık. Siteden çıktık. Tekrar hepsievcil.com`daki ilana geri döndük. Cevap yaz bölümüne tıkladık.

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HTML Editörü Yükle yazısına tıkladık. Yeni bir kutu açıldı. Büyüklük yazan yerde x-small seçtik. Sarı kutu ve dağ resminin birlikte olduğu yere, Resim Ekle/Düzenle yazan yere tıkladık. URL yazan yere adresi yapıştırdık ve Tamam dedik. Gönder yaptık. FOTO YAYINLANDI..

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

GEÇEN SENE BU FOTO İŞİ BENİ SİNİR EDİYORDU. BİR TÜRLÜ YÜKLEYEMİYORDUM. İNTERNETTE ARAŞTIRDIM. BİRKAÇ TANESİNİ DENEDİM. EN KOLAY ŞEKLİ WWW.FOTOAMBAR.COM SİTESİNDEN YÜKLEMEK.

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

deneme

img

34_golge

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YAZDIKLARIMI MAHSUS İKİ BÖLÜME AYIRDIM. DAHA İYİ ANLAŞILSIN DİYE. ÖĞRENİNCE ÇOK BASİT OLUYOR.

img

necmi

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ