Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış

arkadaşlar işte pişkin emre doğan la mail yoluyla yazışmalarımız; ben=önce milletin parasını öde,ondan sonra ticret yap.yoksa bu kadar insanın ahını almışken kazanacağın hiçbir kuruşun hayrını göremezsin.sen paranı ödemedende ben seni hep reklam edicem onuda bil. emre doğan=sen sabah kadar beni rekjlam etmeye devam et ben size dedimki herkesin parasını ödeyecem siz sabırsızlık yapıyonuz ben önce aksary ve civarındakilerink,ileri ödemeye çalışıyorum şu ana kadar 17 kişinin kini ödedim sıra sizede gelecek ama sen yine beni reklam edebilirsin ben=hadi bakalım biraz daha bekleyelim.ama ne kadar,bi süre ver.yoksa gerçekten mahkemeyede vericem seni. emre doğan= tek sen değilsin mağdur olan daha hepsi evcili bilmeyen arkadaşlarda var ama şuan hepsini kendi cebimden ödeyeceğim o yüzden temin edemiyorum karşı taraftan yani benim beyaz keklik yumurtası aldığım arkadaşı şu an avcılar başkanı (uğur babaoğluna ) şikayette bulundum ve sayın başkan irtibata geçeceğini ve hakkında yasal işlemlerin başlatılacağını bana söyledi ondan bir cevap aldığımda zaten ben size döneceğim benim beyaz keklik yumurtası aldığım arkadaşın size numarasını gönderiyorum 05416283400 bu numarayı arayıp gerçeği ordan öğreneceğinizi umuyorum ve sizin beni mahkemeye vereceğinizden korkmuyorum çünkü kanunları biliyorum avukatıma sordum her türlü yumurta aldığım kişiye suç kalmaktadır ve bunun bana şöyle bir zararı yoktur benim yaptığım işlerin hepsi yasaldır firma benim değil kardeşimin üzerinedir yasal olmayan sizin yaptığınızdır yasal olmayan yumurtayı almakta bir suçtur yani kanunen benim hiç bir suçum olmayacaktır. en doğrusunu yinede yargı bilir. ve ben mahkemeden dolayı değil sadece vicdanen rahat olmadığım için paranızı göndereceğimden emin olabilirsiniz ama kesin bir gün söyleyemeyeceğim saygılarımla ben=arkadaşım anladıkta avcılar başkanı kim ya.bende avcıyım.zurnanın son deliği.sen mağdursan git mahkemeye ver o zaman o telefon numarasını yazdığın şahsı.sonra yasal olmayan yumurtayı ilk alan sensin.biz ikinci el oluyoruz.bilmem anlatabildimmi. emre doğan=sen avcısın o senin başkanın ankara genel avcılar müdürlüğü tamam. o zurnanın sapıyla bir de ben delik açarım. benim mahkemeyle işim olmaz benim alış satış iznim var sizin o yok. ben buna güvenerekten sizleri bekletmiyorum. istersen 5. el ol beni ırgalamaz ok ne güzel demiş atalarımız``yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış diye`` adamın suratındaki derinin kalınlığını görün. emre doğan,bana para filanda yollama vazgeçtim.daha öncede demiştim ``ne şamın şekeri ne arabın yüzü`` diğer mağdurlarınkini yolla,onuda burda yayınla.adamlığını görelim.sayın meşhur tüccar beyfendi.ben nasıl olsa öteki tarafta senden alırım hakkımı,ordaki hak burdaki paradan kıymetli nasıl olsa.

img

karakus

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar şimdi dikkatimi çekti emre doğan yolladığı mesajında bana açıkça hakaret etmiş.bana yolladığı maili aynen buraya koyup kendisi hakkında şahsıma ettiği hakaretten dolayı manevi tavminat davası açacağım.yarın avukatımın yanına gidip gerekli işlemleri başlatacağım.işte yolladığı mail; Kimden: Emre Dogan ([email protected]) Gönderme tarihi: 23 Temmuz 2010 Cuma 11:05:17 Kime: piç selçuk ([email protected]) sen avcısın o senin başkanın ankara genel avcılar müdürlüğü tamam. o zurnanın sapıyla bir de ben delik açarım. benim mahkemeyle işim olmaz benim alış satış iznim var sizin o yok. ben buna güvenerekten sizleri bekletmiyorum. istersen 5, el ol beni ırgalamz ok ben şuana kadar mağdur olduğum halde kendisine bu türde bir laf söylemedim.yine de söyleyipte eline koz vermek istemiyorum.onu yüce yargı halledecektir. taktir siz kanatlısever dostların.

img

karakus

ÖZEL MESAJ

selçuk bey bence yeter artık bu kadar uzatmanın anlamı yok verecekseniz verin mahkemeye işinizi halledin hergün aynı şeyleri okumak sıkıcı olmaya başladı .. SAYGILAR..

img

hobici50

14 yıl 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hobici kardeş çoktan vermiştimde bu aralar onunla uğraşacak vaktim yoktu hastanelerdeydim bir haftadır.ama allah a şükür işleri toparladık ve sıra buna geldi.bakalım kimin anası babası belli değilmiş görecek bu vatandaş. gönderdiği mail de ``kime``yazan kısma dikkat ederseniz öfkemin sebebini anlarsınız.

img

karakus

ÖZEL MESAJ

sn karakus ben emre doğanı tanımam bunu başata söylemek istedim size sormak istediğim bir şey var demişsinizki ben kimseye zurnanın son deliği demedim diye!şimdi kopyala yapıştır yapıyorum sizin yazınız (ben=arkadaşım anladıkta avcılar başkanı kim ya.bende avcıyım.zurnanın son deliği.sen mağdursan git ) kelimesini öncesiz kullandınız oda kötü kelime olarak geri çevirmiş ama diyer yandan bakarsak söylediğiniz kelime ona göre kötü kelime ve gönderen kişiye gelelim bunu kopyala yapıştır yaparken çok üzülerek yapiştırdım (Kimden: Emre Dogan ([email protected]) Gönderme tarihi: 23 Temmuz 2010 Cuma 11:05:17 Kime: piç selçuk ([email protected]))burdada kime (Kime: piç selçuk ([email protected])) şeklinde sizi kayıt etmesi lazım ve buda bilğim kadarıyla olmuyor (bende nedim bir arkadaşa gönderdim başına başka kelime olarak mail gitmedi )sizden isteğim şu yazınızı iyi ce okumanız yanlışınız varsa düzelt meniz ve böyle yazarak bir şey kanıtlayamaz sınız mail lerinize girip teker teker çıktı alıp burada yayınlarsanız olur ama bu şekilde bana göre anlamsız hiçbir özelliği kalmamiştır bu şekilde çok insana laf atılır (başkalarına laf,iftira atıyorsunuz demiyorum yanlış anlamayın lütfen) bunlar benim düşünçelerim ve gözlemlerim eyer sizi kıraçak bir şey yapmışsam özürdilerim iyi günler

img

sezgin7787

14 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alıntı;sn karakus ben emre doğanı tanımam bunu başata söylemek istedim size sormak istediğim bir şey var demişsinizki ben kimseye zurnanın son deliği demedim diye! sezgin bey tüm yazılarımı okuyun.benim böyle bir iddiam yok, ben o kelimeyi kullandım,kullanmadım demedimki.nerden çıkardınız anlamadım.

img

karakus

ÖZEL MESAJ

sn karakus (ben şuana kadar mağdur olduğum halde kendisine bu türde bir laf söylemedim ) doğru söylüyorsunuz ama ilk yazımda dediğim gibi (zurnanın deliği)cümlesi ona göre bir hakaretti ben bunu söylemek istedim ilk açıklamam (kelimesini öncesiz kullandınız oda kötü kelime olarak geri çevirmiş ama diyer yandan bakarsak söylediğiniz kelime ona göre kötü kelime)demek istediğim siz ne söylerseniz söyleyin sizin dedikleriniz ona göre hakaret

img

sezgin7787

14 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selçuk kardeş adamı yeterince reklam ettin zaten saplantı oldu sende heralde.ver mahkemeyede sende kurtul bizde kurtulalım.yanlış anlama ama akşamları yeni bişeler okumak görmek için giriyorum siteye ve hergün senin aynı muhabbet gına geldi artık sıkıcı oldu.dediğim gibi reklam ettin zaten adamı gerisini aranızda halledin derim ben.neyapıyosanız yapın aranızdada bizeneyaa

img

servisci55

14 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde amacım oydu zaten.amacımada ulaştım.bu saatten sonra müşterisi on kişiyse iki kişye düşmüştür.yani daha fazla insanın dolandırılmasına birazda olsa mani olabildiysem ne mutlu bana.

img

karakus

ÖZEL MESAJ

sayın karakuş bıktırdın artık ver şu adamı mahkemeye sende kurtul bizde senden kurtulalım amma geveze bir vatandaşmısın sen ya şurda ara sıra forumları takip etmek için siteye giriyoruz nedense hep senle karşılaşıyoruz bıktık artık senden yönetime de sesleniyorum şu konuyu artık siz kapatın

img

kılkuyruk

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ