Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SATILIK BEYAZ KEKLİK

ELİMDE BULUNAN BEYAZ KEKLİKLER SATILIKTIR....... DENİZLİ DEYİM.... KEKLİKLER 6 AYLIKTIR..... PALAZ KALMADI..... ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLARA DUYURULUR..... TANESİ 150 TL DİR... 0533 363 18 72.....murat.... ELİMDE 10 ADET BULUNMAKTADIR.....

img

sonmurat82

17 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Son Murat kardeşim . Çok istemişsin. Anaçlarını 100 TL ye satıyorlar .Uygan olursa hepsini alayım..Düşünürsen. Uğur yeşil 0541 547 80 79 BURSA.

img

riko77

14 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın murat kardeşim riko77 ye katılıyorum anaçlara 80 ila 100 lira arasında satılıyor uygun bir fiyat olursa alırım

img

mrdmemet

13 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar şu anaçları 100 liraya satan yeri söyleyinde bizde alalım.ben denizli li arkadaşı ne tanırım ne konuşmuşluğum var.ama bu şekil mesajlar bana saçma geliyor.sen ciddi alıcıysan satıcının numarası orda var ararsın ustam benim param bu verirsen hepsini alayım dersin,sonuçta para senin mal onun,oda işine gelirse verir işine gelmezse vermez bu kadar basit.sonra damızlık beyaz kekliğin tane fiyatı 200 ila 250 arasında değişiyor.100 liraya satan varsa hemen ordan alın arkadaşa mesaj atmayın boşuna.

img

karakus

14 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARKADAŞIM TANESİ 100 TL OLAN ANAÇ BEYAZ KEKLİK DEĞİL... 1 HAFTALIK BEYAZ KEKLİK.... ANAÇ KEKLİĞİ 100TL YE VEREN VARSA BURAYA YAZSIN HERKEZ ALSIN... BENİM KEKLİKLER 6 AYLIK .... ÖLME RİSKİ YOK.... SEN PALAZLARI 100 TL YE ALIRSIN ANCAK ÖLME RİSKİ YÜKSEK OLDUGU İÇİN BAKMASIDA ZOR OLUR..... KEKLİKLERİM SATILMAZSA 2 AY SONRA ONLARDA ANAÇ OLACAK NASIL OLSA... O ZAMAN GENE SATARIM...

img

sonmurat82

17 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm Sonmurat82 ve Karakuş arkadaşımızı bende tanımam ama ikisine de katılıyorum evet varsa 100 liraya anaç damızlık söyleyin yerini ve ya telefonunu biz de alalım Saygılar

img

huntermehmet73

14 yıl 10 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kusura bakma Sn. Sonmurat82 Bende beyaz keklik besleyen biri olarak affına mahsuben birşeyler yazmak stiyorum. Sn. riko77 ve mrdmemet Kış günü sezon değil bişey değil, anaçların çiftini yalvar yakar 320 TL`ye aldım. Sezon ortasında anaç Beyaz kekliği 80-100 TL`ye satacak adamı alnından öperim ben. Bilip bilmeden fiyat kırmak için yazmayın... Varsa satan bildiğin ordan git al. Niye 150 TL`ye satan adamın fiyatını kırmak istiyorsun?

img

wahshi

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın wahshi bey. Gerginlik yaratmaya gerek yok.Satıcı ister satar ister satmaz karar onundur.

img

riko77

ÖZEL MESAJ

Sn. riko77 Yazdıklarımda gerginlik yaratacak birşey yok... Sadece madem Anaç kekliği 100 TL`ye satan var neden almıyorsunuz onu merak ediyorum? Tamam satıcı ister satar ister satmaz karar onun ama ortaya bir iddia atıyorsunuz ve hayvanların değerini düşürmeye çalışıyorsunuz. Gerginlik burda başlıyor... Piyasayı iyi araştırın bence. Not: Ben hobi amaçlı besleyiciyim ticari satış yapmıyorum...

img

wahshi

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Wahshi bey. Merakınızı gidermek için söyliyecem fakat ondan sonra bu konu uzayıp gidecek ve tatsız tartışmalar çıkmasını istemiyorum. Ben 4 adet tanesi 100 TL den mart ayında aldım. Aynı zamanda ben bu işin ticari kısmıyla ilgileniyorum.Ticarette alırkende kazanmak gereklidir.Siz hobi olarak ilgiliyseniz rakkamsal değerler sizin için pek önem taşımaması lazım. Şayet bu yazdıklarımda sizi üzecek bir durum varsa sizden de özür diliyorum.

img

riko77

ÖZEL MESAJ