Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

lütfen okuyun - 3.sayfa

arkadaşlar sakaarda arkadaşa birileri yardım etsin nereye baksam bu arkadaşı görüyorum ya gerçetten ihtiyacı var veya kendini öle gösteriyor benim bulundugum yere yakın olsa neyapar ne eder bu arkadaşa saka bulurdum bu sitede herşeyi alış verirş olarak düşünmeyelim herşey para degil benim elimde 1 tane saka var o da hastalandı henüz akıbiyeti belli degil ama dedigim gibi buralarda olsa yardımcı olmaya çalışırdım herkese hayırlı günler diliyorum ve bu rakadaşa yarımlarınızı bekliyorum.

img

nikra

14 yıl 1 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0532 3519580

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa abi 11:00 gibi aramıştın beni otobüse werdin mi kuşu saat kaçta burda olur hangi otobüs firması ile gönderiyorsun yazarsan sewinirimm....

img

sakaarda

14 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafa abi efe tur 34 nou arabaya kuşu koydum tel num arısını da verdin saat kaçta koydun otobüse ne zaman bu raya ulaşır bilgin warmı numarayı ne zaman arıyim ...

img

sakaarda

14 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2,30 da Rizeden kalktı otobus sabah 7-8 gıbı orda olur.Sabah erken kalkarsan 5 gıbı ara olmazsa akşam ara otobusu size bılgı verırler.

img

mustafaokur5353

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mustafa tamam ancak 7 de burda olursa kötü olur çünkü benim otogara gitmem için otbüse binicem otobüste 7 başlıyor seferler ama ben arayaıp bilgialırım ...

img

sakaarda

14 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar burdan tekrar mustafa abiye teşekkür ediyorum sakmı aldım hatta ilk günden ötmeye başladı ...

img

sakaarda

14 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ