Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

(ücretsiz)iki erkek 25 günlük amerikan bulldog yavruları - 6.sayfa

merhabalar;köpeklerim eros ve daisy nin 4 yavrusu dünyaya geldi ikisini yakın bir aile dostumuza verecegim diger ikisini ise onlara çok iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyorum ancak yavruların ikisinin birbirinden ayrılmasını istemiyorum yani ikisinide aynı yerin sahiplenmesi koşuluyla verebilirim. yavrular safkan amerikan bulldog cinsidir daha 25 günlük oldukları için yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim aşılarını ve bakımlarını tamamlamak istiyorum ve hala anne sütüyle besleniyorlar.resimleri ekleyecegim. iyi günler

img

elagulsoy

14 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ela hanım merhaba,Hakan çeliker ben, 31 yaşımdayım oyuncu ve dublaj sanatçısıyım.Eşimle kalamışta oturuyoruz yavrulardan birini alabilecek durumdayız,evimiz 85 metrekare ve bir bahçemiz var, alacağımız yavruya güzel bir yaşam alanı sunabiliriz.ilgilenirseniz tanışmak ve yavruları görmek isteriz.

Hakan Çeliker-0533 716 42 93      Selin Zafertepe Çeliker-0530 871 72 30

elagulsoy yazdı :
merhabalar;köpeklerim eros ve daisy nin 4 yavrusu dünyaya geldi ikisini yakın bir aile dostumuza verecegim diger ikisini ise onlara çok iyi bakabilecek bir aileye vermek istiyorum ancak yavruların ikisinin birbirinden ayrılmasını istemiyorum yani ikisinide aynı yerin sahiplenmesi koşuluyla verebilirim. yavrular safkan amerikan bulldog cinsidir daha 25 günlük oldukları için yavruları ancak 20 gün sonra verebilirim aşılarını ve bakımlarını tamamlamak istiyorum ve hala anne sütüyle besleniyorlar.resimleri ekleyecegim. iyi günler

img

hakohako

11 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merabalar ela hanm kopeklerınızden bırıne talıbım ıst mecidiye köydeyim.  Arkadasımdada beagle onun la arkadas yapmak istiyorum. Tel numaram 05074405347 ararsanz svnrm

img

Dogocuu

10 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ela hanım köpeklerınızı cok ıstıyorum arkadasımla beraber onlara bakmak ıstıyorus ve 2.5 aylk beaglemizde var her türkü inkanımız var bahcemis terasımız  eger sizde uygun görürseniz anlasa biliris îstanbul mecidiyeköyde oturuyprum  bana ulasma sanaınız olursa sevinir tel numaram 05074405347. Numaram bu istersenız bı mesaj bırakın ne zaöan müsait olıraanız ben sizi ararım ayrıca msn imde [email protected].  Köpeklern asıları ve bakımlarında herangi bir sorun olmayacagına emn olablirsiniz bana lütfen bi cvp verin olur yada olmas bi görüselim iyi günler

img

Dogocuu

10 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeklerden teki bile kaldıysa bana vere bilirsiniz çok iyi bakarım 

elagulsoy yazdı :
arkadaşlar malesef fotograflarını koymayı beceremedim.ikisininde dünya tatlısı oldugundan emin olabilirsiniz.bu arada yazdıgım gibi hiçbir ücret talep etmiyorum,sadece onları bir dost olarak görecek kişilerin yazmalarını istiyorum mail adresim: [email protected]

img

mtkral123

10 yıl 11 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ