Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşan Besleme Hakkında Birkaç Soru... - 2.sayfa

Arkadaşlar bugün akvaryumcudan tavşan aldım. 3 birbirine benzeyen yavruydu, satıcının dediğine göre ev tavşanının yavrularıymış. ama ben birini aldım acaba tek başına yaşamalarında sorun olurmu. diğer ikisinide alsammı kararsızım. ama 3 üde ilerde beslenme ve bakım olayından çok zorlar diye çekiniyorum. böyle tek başına yaşamaya alışırlarmı acaba ? çünkü alırken 3ü koyun koyuna yatıyordu :D bu konuda fikriniz nedir?

img

djmatrak

15 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanın kücük ise fazla yeşillik şimdilik iyi olmaz dengeli verirsen sorun olmaz ekmek her zaman ver kuru ekmek daha iyi olur.şahsii fikrim özel yem almaya gerek yok . insan ne yerse tavşanda hemen hemen hepsini yer . mesela sen elma yersin kabugunu tavşanın,sen patates yersin kabugunu tavşan patlıcan..v.s. taze suyunu eksik etmeyin hele ki palet yem verirseniz ..

img

mechul06

15 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adres acılmıyorr birde birşey söyleyeceğim ben ac karnına yesilliğin zararlı olduqunu dusunmuyorum(aşırıya kaçılmadığı süreceee)tabi sabah sabah da deill hanii ben olmadığım zamanlar annem weriiyor amaa gayett sağlıklı

img

kikoba

ÖZEL MESAJ

mechule katılıyorum ben tavsanıma arpa kırması yediriyorumm gayet hızlı büyüyolar hatta biraa göbek bile yaptı diebilirim =)

img

kikoba

ÖZEL MESAJ