Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

BILDIRCIN VE KEKLİK KAFESLERİ

MERHABALAR SİTEYE BUGÜN ABONE OLDUM.BEN BILDIRCIN VE KEKLİK KAFESLERİ ARIYORUM.BESİ VE YUMURTA İÇİN KAFES TÜRLERİNDE BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA FAYDALI OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM

img

damizlikyumurta

15 yıl 3 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aramıza hoş geldiniz kardeşim. istediğiniz kafes sistemleri içinde en iyisini mks kafes. arif girgin. ŞAK lı yapmaktadır.bu sitesyi inceleyin ve arif beye ulaşın. size yardımcı olacaktır.tam aradığınız adres MKS yazın googlda araştırın. başarılar. hayırlı olsun dileklerimle bol evcilli günler

img

denizlici

15 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş merhaba elimde fazla olan 6 kat otomotik sulama sistemli bıldırcın yumurta kafesi ve yine 6 kat civciv büyütme kafesi var intikoda ve sahibinden comda resimleri var 0533 6636410

img

can24

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben şuan yaklaşık 200 civarında muhabbet kuşu besliyorum 40 çift yavrulu,yumurtalı gerisi eke ve yavru var büyütüyorum. bıldırcına merak sardım hobi olarak beslemek istiyorum. ortalama 20-30 adet bıldırcın beslemek istiyorum. merak ettiğim bir konu bıldırcınlarda ses yaparmı gürültücüsümüdür. saygılar

img

mumiti

15 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu mks yi biraz araştırtım internet sitesi tam detaylı diil .. çok boş yada yapım aşamasında.. mesela kuluçka makinaları hakkında resim resim bilgi yok.. vede en önemlisi fiyatları yazmıyo .. bu konuda bişiler yapsalar iyi olur .. ben fiyat görmek isterim.. benim için önemli..

arkadaslar mks kafese [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

SİM KUŞÇU34 KARDEŞİM.MKS.TARIM ARİF GİRGİN VE YUSUF GİRGİN İN TELEFONUNU VEREYİM.0535.4922035 BU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİN.KONUSUNDA UZMAN BİR KURULUŞTUR.SİZE YARDIMCIM OLACAKLARDIR.BOL EVCİLLİ GÜNLER.KAL SAĞLICAKLA

img

denizlici

15 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site