Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

hollanda lop yavru - 2.sayfa

slm arkadaşlar lop tavşanım iki hafta önce dogum yaptı yerim olmadıgı için verilecektir en kısa zamanda resimleri eklicem msn [email protected]

sevil55 bu söylediklerin çok güzel arkadaşım bedava aldıgın bir şeye para ile satın aldıgın kadar ilgilenirmisin herkezin bir emegi var bu işte arkadaşım artı ben üretmesem veya üreten bir iki arkadaş olmasa kim üretecek bu güzel hayvanları ben bedavada veririmn sorun deyil peki benden bedava alacak in sanın nasıl iyi bakıp bakamıcanı nasıl anlıcam eyer kardeşim alan kişi para verip alırsa inanki bedava aldım zaten diye ilgilenmicektir ama para verip aldıgı zaman daha itina ile bakacaktır bana bir şey öyretmeye kalkma ben neyin ne oldugunu çok iyi biliyorum senin gibi kendini bilmezde çıkar burda boş boş konuşur bedava olsaydı sende arardın merak etme beni arayıpta hepsini isteyen oldu bedava sanarak bumudur blinçli hayvan hakları bu dünyada herşey bedava olsaydı kim çaba gösterecekti birşeyler üretmeye herşeyin bir degeri vardır arkadaşım ben rahatım sende rahat ol boş yere zaman harcama bu kadar bilinç li arkadaşım