Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

HOLLANDA LOP TAVŞANLARIM (ÜCRETSİZ) - 3.sayfa

Albino loplardan sonra COLORPOİNT himalayan loplarımız da olmuştur :)

artık tavşan beslemiceğim için, yavruları tavşan beslemek isteyen

hevesli arkadaşlara ücretsiz hediye etmek istiyorum .

esen kalın .

iletişim için :   [email protected]

img

champıon

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özgür arkadaşıma tavşanlar için çok teşekkür ederim. damızlık anne ve baba süpeer ve galiba yıne hamile :)))) kafesler çok temizöiş.acayip keyifli . daha önce tavşan besledim bi sürü de üretmiştm şimdi nasibse bakalım bunları üreticez herkese bol bol yavru alması dileğiylen hoşcakalın

img

tahacan

15 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkür ederiz uzun zamandır forumları takıp ediyoruz bzizmde sayenızde lop tavşanımız oldu hemde bize alışık.çok güzel bakılmış tertemizdi.çok saolun

img

nuevo_efecto

15 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

özgür bey resimleri ekledim ama sitede bi sorun var bi gün çıkıyo bi gun çıkmıyo.size cepten ulaşamadım.tekrar teşekkür ederiz.pamuğumuz kızımız çok güzel.

img

hasanemirr

15 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tavşanımıza kavuştuk.kızımız çok mutlu oldu . bembeyaz pamuk şeker çookkk teşekkürlerr .

img

kartopum

15 yıl 3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bütün hollanda lop ,lionlop ve en son olarakta cüce aslanbaş tavşanlarımın yavruları ücretsiz olarak yeni evlerine kavuştular.ilanın ilk gününden beri mail ile bana ulaşan arkadaşlara teşekkür eder tavşanlarını alan arkadaşların da  mutlu mesut buyutmelerini dilerim. şu an sahiplendirilecek tavşanım kalmadığı için lütfen daha fazla mail atmayınız ..teşekkür ederim ..

img

champıon

15 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

özgür bey çok teşekkürler dünyalar bizim oldu :))) tavşanınıza çok iyi bakıcaz merak etmeyın.

img

puppycik

15 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM 4 AYDAN BERİ 100 MTKARE BALKONUMDA TAVŞAN BAKMAYA BAŞLADIM SİZİN TAVŞANLARINIZDA GÜZEL BANA NASIL ULAŞTIRABİLİRSİNİZ VE YA BEN NASIL ALABİLİRİM SELAMLAR

img

lurgut

15 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşımk hala elinde yavru varsa almak isterim

img

serdar_şen

15 yıl 4 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TAHACAN arakadaşım elinde yavru hollanda lop tavşancıklardan var ise yada damızlıklarım hamile demişsin bize bir çift ayarla lütfen çocuğum sabah akşam bunlardan istiyor ücret talebin varsa bunuda bana belirt lütfen

img

yusufguney

15 yıl 2 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bİ DAHA DOGARSA İSTANBULDAIM NE OLUR BNA 1 TANE VER

img

shooter123

15 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ