Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

okudukça farkediyorum

Benim iki tane kaplumbuşum vardı aslında küçük olan (abduş)öldü kabuğu inceldi ama kabuğu incelmeden 2-3 ay hiç hareket etmedi yem yemedi arka ayakları sakat gibiydi ben arada egzersiz yaptıyıdum resmen ayağını sürüklüyodu:((toprağa koyduğumda biraz canlanır gibi olurdu ama ölüm fanusu(hemen akvaryum alıcam)da öldürmüş olabilir. brus da ona hiç yem yedirmezdi. PSikolojileri bozuk olduğunu anlıyorum ama mesela mekan değiştirdiğimde bile farkediliyo:)

img

arzuunal81

18 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

onu kesinlikle ölüm fanusu öldürdü... sen farketmedin ama hastalandı. akvaryum dememizin sebebi, kaplumbağalar için gerekli ortamı ve aksesuarları koyabileceğin yegane şekil olmasıdır. ilk başta biraz masraf ediyorsun ama sonra büyük zevk alıyorsun merak etme. uygun ısı, güneş, ısıtıcı lamba, kaliteli yem ve vitamin, üzerine çıkacağı ve kuruyabildiği kaya. kolay gelsin.

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam arzuunal81 ;

Sana teraryum örnekleri aceleye geldi daha muhteşem olanlarıda var Scared 1 :)))

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Buda fena sayılmaz Thumbs Up:)))

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Resimler için teşekkürler.Benim akvaryumum daha güzel olucak.:)

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

Selam;

Bir an önce teraryumunu hazırla.Ana sayfada evcillerim resimlerine ekle bizde seyredelim. Turtle:) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Anasayfaya ekledim brusu(zuzuyu)ama daha yayınlanmadı

img

arzuunal81

ÖZEL MESAJ

Selam arzuunal81;

Kaplumbağan güzelOrtamını değiştirirsen Sağlıklı ve güzel olacak.. Turtle:) 

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ