Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

başım belada

ben bu siteye yeni üye oldum beş aylık bir kapluşum var yani 5 aydır ben bakıyorum ismi maydonoz ben bide 2 gün önce bir kuş aldım onun adıda twetty bızdık yeni kuşumla ilgilenince kapluşum bana küsütü sizce ne yapmalıyım eckiden kafasınıo sevdiren maydonozum şimdi içine çekiliyo bu arada kuşlara nasıl bakıldığını yazarsınız sevinirim şimdiden teşekkürler byebye.ece

Selam ecelok;

Benim evcillerim birbirini hiç kıskanmıyor.Madem kaplumbağan kuşunu kıskanmış kuşunu ayrı bir odada bakYoksa  Trap Doordurum fena:)))Kuşlar bölümüne yazmalısın kuşunun türü neyse

Sevgiler. 

img

deepfıshıng48

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili ecelok,

kaplumbağan sana küsmez, büyük ihtimalle hastadır. yaşadığı ortamı anlatırsan sana yardımcı olabiliriz. bu arada lütfen aşağıdaki linkten karşılaştır beslediğin ortamı ve orada anlatılanları. dikkatle okumanı tavsiye ederim.yeni aldığın kuşla ilgili soruları yine forumlarda kuşlar bölümüne yazabilirsin. sana yardımcı olacaklardır. kolay gelsin.

http://www.hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=5441

img

beppomomo

18 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çooook teşşekkür ederim arkadaşlar bu arada kapluşumun yaşadığı ortam bildiğimiz kapluş evlerinden ortasında 2 tane de pslmiyesi var yedikleri ince uzun siyah kurutulmuş kurt yiyo maydonoz ve kıvırcığı hiç sevmiyo ama salam yiyo :) ;)

selam ecelok sana tavsiyem o kaptan hemen kurtul yerine akvaryum alabilirsin tabi ısıtıcısıda olsun .Maydanoz ve kıvırcık türü sebzeleri yavrular yemez ama büyüdüğünde yiyecektir.