Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Hobi kuluçka makinelerinden haber varmı?

Bol evcilli ve bereketli günler arkadaşlar. Arif Bey yada cevap verebilecek diğer arkadaşlar, Arif Bey`in satışa sunmaya hazırlandığı hobi kuluçka makinelerinden haberi olan varmı acaba? Satış ne zaman başlayacak? Sanırım benim gibi birçok arkadaşımda bu sorunun cevabını sabırsızlıkla bekliyordur. Kemal UYGUR İstanbul

img

wahshi

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

makinelerimizin resimleri ve satışına 05 ocak 2009 tarihinde başlanacaktır diğer başlıktaki yazınıza bu yüzden cevap yazmadım göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekür ederim bereketli günler dilerim

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili dostlar arif bey dostumla görüştüğümde bana kendisinin mesajlarınıza cevap yazdığını ancak 2 gün sonunda veya daha uzun bir süre sonunda yayınlandığını bu yüzden diğer başlıktaki yazınıza cevap yazmamış makinelerinin resimleri ve satışına 05 ocak 2009 tarihinde başlanacaktır.göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekür ediyor. bereketli günler diliyor.

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben yinede prototif resimlerini atayım kemal bey en azından bekleyen arkadaşlarında bir bilgisi olsun yazılarım hemen yayınlanmıyor makineleri 250 adet üretiğimiz için gecikmeler oldu daha doğrusu imalata başladıktan sonra çok değişiklikler yaptık çünkü biz hobi makinesi ama en profosyonel hobi makinesi üretmeyi hedeflemiştik makinelerimiz bitti artık satacaz nasipse ayrıca tanıtımını daha farklı düşünüyoruz tanıtımla birlikte resimlerini de yayınlayacaz tabii bereketli günler dilerim herkese

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yakın ilgi, alaka ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim Arif Bey. Prototipte olsa makine harika görünüyor. 250 adet üretmişsiniz ama şimdiden elinizde 249 kaldı :):):) Hayırlı ve bereketli günler dilerim Kemal UYGUR

img

wahshi

18 yıl 9 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HAYIRLI OLSUN.....Temsili fotografatan başka fotograf görebilsek zihnimizde canlandırmak adına daha iyi olur....NE KADAR KAPASİTESİ VAR...TEKNİK ÖZELLİKLERİNDEN BİRAZ BAHSEDEBİLİRMİSİNİZ....SAYGILAR MAİL:[email protected]

img

cem061

15 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

inşallah bende birgün bu makineye sahip olacağım...

Makine Mühendisi Arif GİRGİN in İzmir de kolej de okuyan oğlu Ege Bölgesi birincisi olmuştur. Arif abi yi tüm evcil dostları adına kutluyorum. Kendisi ödül töreni için bugün saat 06 da İzmir e hareket etmiş. Kuluçka makineleri bugün yola çıkıyor ve gece Uşak a ulaşmış olacak. Mks.Tarım dakilerde bi heyecan var sormayın. Makineler geldiğinde ben de resim çekimi için çiftliğe gideceğim.

img

yilmazbaskan

15 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol yılmaz başkan.allah her ana babaya nasip etsin inşallah. evladımın başarısını, devlet büyklerinden plaket ve onur belgesi almasını... mks kafes ailesi gibi hobi kuluçka makinalarını heyecanla bekleyen tüm evcil dostlar ailesine teşekkürü bir borç bilirim. Kuluçka makinalarının yapımı herkesin bildiği gibi DEV-PET iklimleme tesislerinin bünyesinde yapılmaktadır. Fabrikamızın titizliğini anlatmaya gerek yok. zaten bütün yurdumuzda kanıtlanmış... Makinanın sadece panelindeki bir tane etiketi fabrika sahibi Ali ATA bey beğenmediği için 7 kez, Bir kapı menteşesini 5 kez, kapı kilidini 4 kez değiştirdi. Siz evcil dostlarımıza kaliteli ve sorunsuz bir makina sunmak için elimizden gelenden çok daha fazla çaba gösterildi. Bu nedenle oluşan gecikmelerden dolayı tüm dostlarımızdan özür dileriz. Allah nasip ederse bugün bende konya ya makinaları teslim almak için gideceğim. Siz değerli evcil dostlarımıza faydalı olacağını ve dahada önemlisi beğeneceğinizi düşündüğümüz makinalarımızı en kısa zamanda sizlere sunacağız. bereketli günler dileriz... MKS Kafes Ve Kuluçka Sistemleri

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ