Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

satılık çin kazları

elimde 12 adet çin kazı vardır. İzmirdeyim. Gönderme imkanım yoktur. Fiyatı 150 tl/adettir. [email protected]

img

refik35

15 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Telefon verebilirmisiniz.

img

pascalneo

15 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben tavukçu refik 50 yılldır izmirdeyim hiç isminizi duymadım gerçek adınız refikmi yoksa rumuzunuz mu refik olarak kullanıyosunuz.dikkatimi çekti (adınızı yazarsaınız memnun olurum ) selamlar

img

ryanik

16 yıl 5 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

telefon alabilirmiyim

img

mehmetayhan

15 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın refik yanık bey refik35 rumuzlu abimiz refik özen bey dir kendisi izmirde kanatlı hayvan yetiştiricisidir,hemde özel kanatlılar beyaz keklik,çil keklik ,çin kazı,mandarin ördek vb.sizinde tanışmanız ii olur bence benim bir çok alışverişim var kendisiyle refik özen abicim çin kazlarından bir çift te ben almak istiyorum saygılarımla bereketli günler diliyorum

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ayrıca refik özen abim izmirde yıllardır sanayi ve ticaret sektöründe işletmecilik yapmış vede hala yapmaktadır.

img

arifgirgin

15 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar, Adım Refik Özen Tavukçu Refik kardeşim forumlardan ben sizi tanıyorum Ben su kuşlarına meraklıyım ve besliyorum Telefonum: 0232 4695705 0555 5142996 İyi günler diliyorum.

img

refik35

15 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende 50 yıllık kuşçu olmama ramen sizin adınızı hiç duymadım. Bunda şaşıralacak bişey yok. Ama iyiki Refik beyin adını duymuşum ve kendisini iyiliğindne hoşgörüsünden babacan tavırlarından teşekkür ederim. İyiki varsınız Refik bey ve iyiki tanışmışız.

img

abdullah50

15 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende 50 yıllık kuşçu olmama ramen sizin adınızı hiç duymadım. Bunda şaşıralacak bişey yok. Ama iyiki Refik Özen beyin adını duymuşum ve kendisini iyiliğindne hoşgörüsünden babacan tavırlarından teşekkür ederim. İyiki varsınız Refik Özen bey ve iyiki tanışmışız.

img

abdullah50

15 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site