Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

Çekirge hepsievcil.coma

Merhaba Arkadaşlar Kendimize ait sitemiz nihayet yayında.Dost sitelerimizden olan hepsievcil.com a teşekkür ederiz ve kendilerinede link verdiğimizi bildirmek isterim.Artık ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sevgilerimle E.Serdar Baki www.sbgrasshopper.com

Merhaba. Sitenizi ziyaret ettim; biraz daha "profosyonel gorunum" uzerinde calisilirsa cok daha fazla ziyaretci alacagina inaniyorum. Sonucta yeni bir site, bunlar cok normal. Cekirge ciftligi hakkinda bundan yaklasik 1.5 ay once, CNN Turk''te "Dostlarimiz" isimli programda bir roportaj izlemistim. Sanirim o goruntuler S&B Grasshopper''un goruntuleriydi. Emin degilim. Cok guzel bir fikir, S&B yi kutluyorum. Avrupa ya ihracat yapacak kadar kaliteli urun yetistirmek sizler icin gurur verici olmali. Ancak sitenin bir hendikap i var maalesef. Sitenizi kulanarak kredi karti vs ile direk siparis verilemiyor. Bunu mail yoluyla yapmamiz tavsiye ediliyor. Ancak ben dahil cogu kullanici mail yoluyla siparis vermenin bizler icin ne derece guvenli olacagini bilemiyoruz. Ve gordugum kadariyla fiyat listesi gibi bir sey de sitede yer almiyor. Bunlar konusunda bizlere yardimci olursaniz, her iki taraf icin de cok daha verimli oalcaktir. Bunun yani sira, ben de Izmir''de yasiyorum ve en yakin zamanda ciftligi gidip ziyaret edecegim... Tesekkurler

img

seamansoul

19 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mehaba Öneri ve eleştrileriniz için teşekkür ederim.Site daha çok yeni ama yurtdışına mal çıkmadan hemen hazırlamamız gerektiği için aceleye geldi.Önümüzdeki günlerde yenilenecek.Satış konusuna gelince fiyatlar açıklandı ama biz internetten parakende satış yağmıyacağız sadece toptan satış yapacağız.Sitemizde taxsiye edilen parakende fiyatları bulabilirsiniz. sengilerimle www.sbgrasshopper.com