Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ - 5.sayfa

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba dostlar! Hüseyin şimşir sakarya İletişim: [email protected] tel: 0532 622 33 05 Baktığım Türler: Altın sülün,temmick tropogan, himalaya monal, Violet Kliforniya, bıldırcını,Bıldırcın, Keklik,Napolitan mastif köpek erkek ve dişi,Arı, Köy tavukları. kullandığım yem: CP

img

huseyinsimsir

16 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:Adem ÇEVİKEL MEMLEKET:ISPARTA İLETİŞİM BİLGİLERİ:[email protected] BAKTIGI HAYVAN TÜRLERİ: Kınalı keklik Kırmızı altuni sülün kral sülün AMA MALEESEF ŞUAN HİÇ BİRİ KALMADI VİCDANSIZLAR KÜMESİMDEKİ TÜM HAYVANLARIMI ÇALDILAR NE TÜR YEM KULLANIYOR:Dogal yemler ÜRETİM TÜRÜ: Paçalı tavuğa çıkartmıştım TAVSİYELER:Hiç kimse ama hiç kimse bir başkasınınevladı gibi baktığı hayvanlara göz dikip çalmasın ÜRETİM AMACI: Hobi Tüm hayvan sever dostlara yürekten sevgiler

img

jofi

15 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

AD SOYAD:TOROS İNCİRLİOĞLU MEMLEKET:İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ: [email protected] 05392091622 BAKTIĞIM HAYVAN TÜRLERİ:BILDIRCIN-KEKLİK-ÖRDEK-CİVCİV KULLANDIĞIM YEM:CİVCİV YEMİ-BUĞDAY KULLANDIĞIM İLAÇLAR:VİTAFORM-POLİSAMİN-ASKORVET-LEVAMİSOL ÜRETİM TÜRÜ:KULUÇKA MAKİNESİ ÜRETİM AMACI:HOBİ(*)SATICI(*) SATTIĞI TÜRLER:BILDIRCIN-KEKLİK-ÖRDEK-CİVCİV-GUİNEA PİG izmirden bu işi yapan tüm arkadaşlarla tanışmak isterim.

img

toro

17 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :İsmail ÇETİNKAYA MEMLEKET :Kocaeli/Karamürsel İLETİŞİM BİLGİLERİ : [email protected] Tel no:05457911211 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: Bıldırcın NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Yumurta ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( ) Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

murselpasa

15 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :Enes ALTINKİLİT MEMLEKET :BURSA İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:0535 719 94 96 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Kınalı,Beyaz,Çil Keklik Bobwhite , Jumbo , Yerli Bıldırcın , Macar, Altuni , Gümüş Sülün , Dev Brahma , Zibrit , Fizan TAVUK TÜRLERİ NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,yumurta yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:ANTİBİYOTİK VE VİTAMİN KOMBİN ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:(x)DOĞAL YOL:(x) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Forumlara konu hakkında bilgisi olmıyanların kafaları karıştırmamasını, kuluçkadan netice alamadığı yumurtalarını satmamasını, sözünün eri olmalarını, gerçek dışında konuşmamalarını ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:(X) SATTIĞI TÜRLER:Sadece fazla olanları

img

adventureee

15 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm alykm arkadaşlar foruma yen, üye oldum bende kendimi tanıtmak istedim. hayvan sevgisine gönül vermiş tüm arkadaşlarımıza saygılarımı sunuyorum. ADI SOYADI :şenol yalçın MEMLEKET :karabük İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05362740976 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:keklik tavuk ördek güvercin hindi.baharda yumurta bulabilirse(sülün,bıldırcın ve daha çok tavuk türü) NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ,DOĞAL YOL Her ikisini kullanıyorum. ÜRETİM AMACI: HOBİ

fevzi karataş karahallı uşak besledigim halkalı sülün, hint horozu, bıldırcın, keklık, brahma, köy tavukları kullandıgım yem: darı,bugday,besi yemı,yumurtlama yemi,üzüm kullandıgım ilaç:kullanmıyorum üretim: kuluşka üretim amacı: hobi,satış tel:05322016790 [email protected]

img

fevziii

15 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam dostlar ben istanbuldan İBRAHİM TÜTÜNCÜ bende kedim yaptıgım kuluçka makinasında çıkardıgım tavuk, bıldırcın sülün, çeşitli güvercin ve balık hobi olarak besliyorum şuan iki tavugum kuluçkada bu ayda çıkarmı demeyin yerleri sıcak altları temiz hepinize bol evcilli saglıklı günler dilerim bu arada SAİT UÇAR beyede ayrıca selamlar ibrahim tütüncü

img

beylerbeyli

16 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Herkese merhaba... Yukarılarda yazdığım cevaba istinaden tanıtımın sonundada belirttiğim üzere şu an için canlı satışı yapmıyorum. Bazı arkadaşlar telefonumdan arayıp kanatlı fiyatı ve kaç adet sattığımı soruyorlar ancak sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. Sadece sezonda elimde üretim fazlası olduğu zaman satış ilanı veriyorum. Tekrar ediyorum. Şu an bişey satmıyorum. Hepinize saygılar.

img

wahshi

18 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI :ERKAN BAYRAM MEMLEKET :AFYONKARAHİSAR/DİNAR İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05438115352 BAKTIĞIM HAYVAN TÜRLERİ:tokat tavuğu,yeni zellanda tavşanı,güvercin çeşitleri,bıldırcın,kınalı keklik,ördek,kaz,akvaryum balığı (çeşitli derecede)ve kaplumbuşlarım NE TÜR YEM KULLANIYOR :Civciv yemi,buğday,balık yemi,kaplumbağa yemi,yonca samanı(tavşanlar için) HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR :Teramicin ve nilverin ÜRETİM TÜRÜ :Doğal ve kuluçka makinası TAVSİYELERİ :Anlayış ve karşılıklı saygı aynı zamanda herkesin profösyenel olması ÜRETİM AMACI :Hem hobi hemde fazlası ticaret. SATTIĞI TÜRLER :Elimde bulunan hayvanların fazlası Şu anda elimde sadece balıklarım ve kaplumbuşlarım var askerlik vazifesi için memleketimden ayrılacağımdan dolayı hepsini satmak ve hediye etmek zorunda kaldım hepinize hayırlı ve bereketli günlerdilerim

img

erkan_bayram

15 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ