Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KİM NE BESLİYOR ANKETİNE KATILIRMISINIZ - 10.sayfa

Merhaba dostlar..bu konu başlığında kim ne besliyor anketi ile daha verimli olacağımıza inanıyorum.Siz dostlar umarım bu formu doldurursunuz. saygılar. ADI SOYADI :Zeki DEMİR MEMLEKET :Adıyaman İLETİŞİM BİLGİLERİ :[email protected] tel:05053105683 BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Dev brahma- Dev koşin- melez tavuklar- Tokat tavuğu ve hindi. NE TÜR YEM KULLANIYOR:Buğday,Mısır.Etlik ve civciv yemi HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR:Vitaform. Pan teramicin(Krem ve iğne) ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( ) Her ikisini kullanıyorum. TAVSİYELERİ: Herşeyin karşılıklısaygı ve anlayış içerisinde bilgi paylaşımı. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER:Dev brahma - Dev koşin ve melezler bunlara ait yumurta ve civciv. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

bahtiyar02

19 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI: ahmet orhan MEMLEKET . SAKARYA TÜRLER : DENİZLİ HOROZU ve TAVUKLARI--HİNT TAVUKLARI gurk için İLETİŞİM BİLGİLERİ: 0532.6213600 [email protected] YEMLER : YUMURTA YEMİ-BUĞDAY-ARPA-MISIR-CİVCİV YEMİ İLAÇLAR : vitaform.neoterramycin-bytril-levamin- ÜRETİM : HİNT TAVUĞU GURK OLUNCA SATTIĞI TÜR: DENİZLİ HOROZU-TAVUĞU-CİVCİVİ-YUMURTASI

img

denizlici

15 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a arkadaşlar bende artık hayvan severler kervanına katıldım.. işe bıldırcın yetiştirmekle başladım..nasip olursa ilk bıldırcınlarımdan fazlalıkları doğaya salacağım.. benim kuluçka makinem hindiler ilk yavruları verdi.15 gün dinlendirip tekrar yatıracağım.şu an çeşitli süs tavuğu yumurtalarından koydum. bana yem parasına veya hedye yumurta gönderecek arkadaşlar olursa sevinirim.ayrıca çıkan yavrulardan,yumurta gönderen arkadaşlara civciv verebilirim.0 541 3620555 kastamonu

img

alibaba55

15 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:NAİL ŞAHİN MEMLEKET:İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ:[email protected] BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Bıldırcınlar,Köy tavukları,İspenç tavuğu. NE TÜR YEM:Buğday,Mısır kırığı,Tavuk yemi,Civciv yemi HANGİ İLAÇLARI KULLANIYOR:Teramicin,ayda bir kere de kümese kireç tozu serpiyorum.(hastalık ve mikrop yapmasın diye) ÜRETİM TÜRÜ:Henüz yeni başladım ama doğal yolla çıkaracağım. TAVSİYELERİ:BESLEDİĞİNİZ HAYVANLAR SADECE HAYVAN DEĞİL,SİZİ ŞEHİR STRESİNDEN UZAKLAŞTIRAN VE SİZİN MUTLU OLMANIZI SAĞLAYAN EN İYİ DOSTTUR...

img

nail35

15 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:Mehmet Debreli MEMLEKET: Zonguldak İLETİŞİM BİLGİLERİ: [email protected] BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ: Dev Brahma - Denizli - Hint - İspenç - Ankara Tavuğu - Cüce Koşin - Fizan Kırması - Köy Irkı - Ligorin NE TÜR YEM KULLANIYOR: Buğday, Mısır, Kenevir, Beyaz Darı, Fiy, Civciv Yemi ve diğerleri HANGİ İLAÇLAR KULLANIYOR: Keneson, Vitamon, ÜRETİM TÜRÜ: KULUÇKA MAKİNESİ:( )DOĞAL YOL:( X ) TAVSİYELERİ: Yeri ve zamanı olan her kese hayvanlarla uğraşmayı tavsiye ederim.Zamanla çok seviceğinizi söyleye bilirim. ÜRETİM AMACI: HOBİ:( X ) SATICI:( X ) SATTIĞI TÜRLER: Şimdilik sadece Köy Civcivi ve Ligorin Civcivi sezon açıldığında elimizdeki tüm türlerden hayvanseverlere ulaştıracağız. Tüm dostlara saygılar sevgiler

img

debrelimehmet

14 yıl 10 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar üstte yazdığım mesajı komşumuzun adına attım. Kendisi yaşlı bir kişi olduğundan bilgisayarı kullanamayacağı için onun adına ben bir mesaj yazdım yani ben beslemiyorum. Ben yeni beslemeye başlıyacağım İnşaallah. Sizlerin yardımıyla başlayacağım. İnşaallah bilmediklerimi bana öğretirsiniz. Dev Brahma cinsine merağım var eğer istanbul güngörene yakın olanlar varsa bana bu konuda yardım eebilirlermi?

img

debrelimehmet

14 yıl 10 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA AD SOYAD:ADEM KARA BULUT İL İLÇE:İSTANBUL/KADİKÖY BESLEDİĞİM CİNSLER:HİNT. LİGORİN.(SADECE HOROZU VAR) ...DENİZLİ..İSPENÇ..PLORMİT..VE HİNT MELEZLERİ(GURK) İÇİN VERDİĞİM YEMLER:BUĞDAY MISIR (HİNTLER İÇİN) BAL FINDIK VE YUMURTA İÇİNDEN YAPTIĞIM BİRAZDA ŞEKERLİ BİR MACUN AMAÇ:BU HAYVANLARI BEN SADECE TAKAS EDERİM YUMURTASINI ELİMLE KOYDUĞUM HAYVANIMIN PARASI KOLAYCA KURSAĞIMDAN AŞŞAĞI İNMEZ AMA BANA SATAN OLURSA ALIRIM O AYRI LAKİN BİRİ BENLE İLETİŞİME PARAYLA BİR ŞEY VEREREK BAŞLARSA O İŞ PARAYLA GİDER BU NEDENLE İHANETSİZ İYİ İNSANLARLA ÖMÜR BOYU YARDIMLAŞMAK NE GÜZELDİR BEN BİR SEZONDA İHTİYACIM FAZLASI OLAN YUMURTAYI VE ANAÇ GURKLARI DÜŞÜNMEDEN VERİRİM ÖNEMLİ OLAN DÜŞÜNMEMEK DEĞİL DÜŞÜNDÜRMEYEN O İNSANDIR O NEDENLE DERİMKİ BU SİTEDE İNSANLAR KAR AMACINI AŞIP ÖNCE DOSTLUĞU PEKİŞTİRSİNLER HEM TÜRLERİDE ZENGİNLEŞİR KAN DEĞİŞİMİDE KOLAY OLUR BÖYLECE HAYVANLARDA SAKAT RİSKİ AZALIR BENİM GAYEM BUDUR HEPİNİZE İYİ GÜNLER İLAÇ İSMİ VERMEK İSTEMİYORUM MABAL ALAMAM ÇÜNKÜ BU İLAÇLARIN BİR DOZAJI VAR EN İYİSİ VETERİNER KONTROLÜNDE OLANIDIR HEPİNİZE İYİ GÜNLER BİRDE ÇIPLAK BOYUNLU AMA HAKİKİYSE ŞU TABİRİ CAİZSE KEL TAVUKLAR VARDIR YA BEN ONLARI ÇOK SEVERİM ELİNDE OLAN VARSA BENLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRMİ BENDE YARDIMCI OLABİLİRİM İYİ GÜNLER...

img

leon_blue

17 yıl 3 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ADI SOYADI:MERT KALDIRCI MEMLEKET:MERSİN BAKTIĞIM HAYVANLARIN TÜRLERİ:Makine horozları,makine bıldırcınları,muhabbet kuşları,japon balıkları NE TÜR YEM KULLANIYOR:CP piliç etlik,yumurtalık yem ve mısır arpa kırması,ekmek Hangi ilaçlar kullanıyor:İlaçlar hakkında bir bilgim yok ondan kullanmıyorum Üretim türü:EĞER ÜRETİLİYORSA DOĞAL YOL. Tavsiyeleri:ARKadaşlarımızn ilanlarına ve sorularına daha çok ilgi göstermeliz ÜRETİM AMACI:HOBİ VE SATICI SAttığı türler:ŞU an pek birşey satmıyorum kışın sezon açılacak inşallah. herkese bol kazançlı sezonlar ....

img

sbt

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili dostlar iletişim bilgilerinizi özellikle telefon numaranızı bildirirseniz bir birimize herzaman lazım oluyoruz. saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ

zeki abicim sanırım şu iletişim için sölediklerini bana söylemişsin.BEn iletişim bilgilerimi şu nedenle yazmadım: Çünkü elimde ürettiğim birşey yok satacağım birşey yok.Bu yüzden kimsenin bana lazım olacağını zannetmiyorum.Bu nedenle iletişim bilgilerimi yazmadım...

img

sbt

14 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili sbt dostum birşey beslemesende heveslenmen dahi çok güzel bir başlangıç.En azından seni tanımış oluruz ve yeni bir dost edinmiş oluruz.saygılar

img

bahtiyar02

ÖZEL MESAJ