Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

HASTA KEKLİK İÇİN YARDIM

ARKADAŞLAR KINALI KEKLİK VE TOKAT TAVUKLARIM İHSAL OLUP AŞIRI KİLO KAYBEDEREK ÖLÜYOR YERLERİNİ TEMİZ TUTUYORUM ACABA NEDEN KAYNAKLANIYOR. ETKİLİ İLAÇ İSMİ VEREBİLİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

img

tüfekçi

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş antibiyotik ve vitamin ver(suyuna kat..).. suluk, yemlik ve altlarını çok temiz tut.. rüzgara ve güneş ışığına çıkarma.. sıcak tut.. ve altlarına kuru kum at banyo yapsınlar.. 3 güne iyileşirler.. benden bu kadar..:))

img

sterko

15 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

NEO-TERRAMİSİN adlı ilacı denemelisin.

img

toro

17 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekür ederim kardeş önerilerin için inanın keklik için en uygun ortam ama ihsal olup aşırı derecede kilo kaybı acaba yemdenmi kaynaklanıyor çünkü civciv yemi taze olmaya bilir çiftlik yemleri daha sağlıklı olabilir ama buralarda temini zor malesef yavruları kurtaramadık bir tek erkek kekliyim kaldı aşırı derecede moralim bozuk,ilgin için zonguldaktan saygılarımı sunuyorum

img

tüfekçi

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TÜFEKÇ? KARDE??M ÇOK ÜZÜLDÜM HASTALIK C?DD? VE ÖLÜMLER GERÇEKTEN KÖTÜ KARDE??M (hepsievcil tarafýndan ilac ismi sansurlenmistir) D?YE B?R ANT?B?YOT?K VAR ONU HEMEN AL VE KULLAN ÇOK ?Y? B?R ?LAÇ BEN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM ALLAH YARDIMCIN OLSUN GERÇEKTEN ÇOK S?N?R BOZUCU B?R DURUM OLDUMU KARDES BU ILACI KULLAN VE DUZELME OLDUGUNDA HEMEN KES DURUMDAN HABERDAR ET DOSTUM OLDUMU BEN HER GUN BURDAYIM --------------------------------------------------------------------------- Evcil hayvanlarýnýzýn saglýk sorunlarý icin lütfen veteriner hekimlere baþvurunuz. HepsiEvcil.com

img

sensteve

15 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rica ederim kardeş.. ama keklik için en uygun yem buğdaydır.. sen buğday ver.. ben hep buğdayla beslerim.. buğday kekliğin hertürlü ihtiyacını karşılar.. ayrıca ben öyle yemlere falan pek güvenmem onlar kimyasal dolu..

img

sterko

15 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

insanlar bilmeyince atarlarmış hiç ishal olmuş zayıflayan hayvana antibiyotik verilirmi koksidios türü hastalıklarda antibiotik verirseniz kuşları daha çabuk öldürürsünüz koksidi,n türü ilaçlar alıp vermelisiniz tedavi için ayrıca kekliklere sadece bugday verilmez piliç yemi vermelisiniz bilmiyorsanız bari atıpta başkalırının kuşlarını ölümüne neden olmayın

img

suluncu

19 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslarim oncelikle belirteyim ben veteriner fak. 3. sınıf öğrencisiyim. eger ki bulundugun bölgede bir veteriner klinigine gidersen etiket fiyatı 9 lira olan marka veremiyorum sansürlendigi icin. hem antibiyotik iceren hem bagirsak antiseptigi olarak gorev goren toz ilaclar var. gidip alip kullanirsaniz insallah sonuc alırsınız.simdi ilaclarin etki mekanizmalarini burada anlatsam yazmam saatler alir sizlerinde anlamasi güç olur. aklında soru isareti olan arkadaslar icin 0538 815 65 66- YUNUS elimden geldigince yardimci olmaya calisirim

img

captain_yunus

18 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site