Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Hollanda Lop Tavşanlarımın Bütün RESİMLERİ .. iyi seyirler - 2.sayfa

Arkadaşlar daha önce gördüğünüz anne dişi ve kahve erkekle baba tavşan dışında hepsi benim yavrumdur .. Tavşanlar tamamen orjinal olup baba erkekler dışında kendi yavrularımın hepsi uzun tüylü yuvarlak kafalı , ve kulakları yere değen lop tavşanlarıdır .. İlk batın yavrularımda doğum yapmaya başladılar .. şu an anne altında tek bir yavru olduğu için yavru olarak sadece onu koyabiliyorum .. diğerleride kendime ayırdığım damızlık tavşanlar .. zamanla bu başlık altına resimleri eklicem .. Doğum olduktan sonra yavru sayısına göre fiyat belirlenecektir ilgilenen arkadaşlar mail atabilir yada telefondan ulaşabilir bana .. Msn : [email protected] Gsm : 0533 243 44 66

ve son olarak yukardaki iki kardeşin yanyana resmi .. yavrular doğdukça resimleri eklicem buraya arkadaşlar .. şimdilik hoşçakalın

6 . resimdeki yavru tavşan satılıktır .. cinsiyet erkektir ve sütten kesilmiştir .. cep : 0533 243 44 66 msn : [email protected]

guncel ^

guncel ^^

guncel ^^

guncel ^

guncel ^

enis hocam bak sondan ikinci ve ilk resimdeki tavşana benzesin ...benim alcağım tavşan..saygılar

img

berkant_33

15 yıl 9 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

guncel ^

guncel^^