Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Satılık 5 Adet bebek, 1 Adet Anne, 2 Adet Çocuk Hamster

İsim, Soyisim: Canan Maden

Şehir/İlçe: İstanbul

Ümraniye:Çekmeköy

Beyoğlu: Taksim, Fındıklı, Kabataş

Beşiktaş: Merkez, Ihlamur, Dikilitaş

Kadıköy: Merkez, Bostancı, Göztepe

Şişli : Mecidiyeköy, Nişantaşı, Maçka, Teşvikiye

(Bunlar benim getirebileceğim yerler, İstanbul dışına gönderilmez)

Satılacak olan canlı veya aksesuar(çeşit ve sayı): Rushamsterı (campbell)

2 adet 40 günlük kahverengi-siyah kırçıllı, kırmızı gözlü, açık kahve sırt ortası siyah, erkek çok sağlıklı, insana yakın, ısırmayan, mıncıklanmaya müsait (ben pek mıncıklayamadım büyüklerden sıra gelmedi ama elime aldığımda kanepede gezintiye bıraktığımda hiç olumsuz tepkileri olmadı) :P siyah bir baba ve kahverengi bir anneden (tarçın rengi değil) 5 adet 12-14 günlük (bir aylık falan olunca vereceğim)

1 adedi kırmızı gözlü, beyaz; 4 adedi siyah gözlü, siyah ağırlıklı kahverengi kırçıllı (cinsiyetlerinden emin değilim, ama dişi ve erkek karışık) düzenli olarak süt ve süt ürünleri ve meyve sebze ile beslenmiş bir anneden ve siyah bir babadan olmadırlar

1 adet 3 aylık anne.. çok koyu bordo rengi gözlü (kırmızı değil ama siyah da değil), kahverengi çok az siyah kırçılı var bir doğuruşta 7 yavru yaptı ve onlara çok iyi bakıyor..

Telefon veya e-mail: [email protected]

Fiyat: Her biri 10 YTL.  (Ayrı ayrı satılır)

Amacım hamsterlarımdan para kazanmak değil. Alacağım parayı Yıldız parkının yanındaki hayvan barınağına bağışlayacağım. Sadece onlara değer verecek sahipler arıyorum, bu nedenle de bir bedel ödemeyi kabul eden kişilere vermek istiyorum. Özel sorularınız için lütfen e-posta gönderin.

(NOT: Msn`ye ekleyen arkadaşlar lütfen önce mesajla adresinizi bildirin ve ekleyeceğinizi söyleyin, aksi halde tanımadığım insanlardan korunmak için engelliyorum.)

Anne

Bebekler

Çocuklar

img

canosh

16 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ