Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Beyaz Keklik Civcivi lazım arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar, bende şu anda az sayıda çil keklik var. Kolleksiyonum içine beyaz keklik te katmak istiyorum. Bir kaç kişiye sordum yok dedi. Birini aradım o abimiz de yüksek fiyat söyledi. Elinde olup ta hesaplı bir fiyattan satabilecek arkadaşımız varsa buraya cevap yazsın kendisiyle iletişime geçerim.

img

acemi64

17 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaş elimde çil keklik olduğunu söylüyosun açaba yumurta veya bir dişi bir erkek satarmısın beyaz kekliğim yok ama kınalı istersen yardımcı olurum teşekkürler

img

tüfekçi

17 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Tüfekci kardeş, elimdeki keklikler dün akşam itibariyle tükendi. Bizim Uşaklıların bu kadar keklik sevdalısı olduğunu bilmezdim. Ama en azından gerektiğinde alabileceğim kişilere vermiş olduğumdan dolayı rahatım. Keşke Tüfekci kardeşim sana da keklik gönderebilseydim. Tanışmış görüşmüş olurduk bu vesileyle.

img

acemi64

17 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar acemi64, demek ki sen Usaklisin, neresinden tam olarak ?! Ben Karahalli / Delihidirli Köyündenim, ama yurtdisinda almanya´da yasiyorum. Ve iki kinali keklik ciftim var. Hoscakal Tarik

img

delihıdırlı

16 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Tarık kardeş merhaba, evet Uşaklıyım. Delihıdırlı köyüne bir kez gitmiştim. ayrıca, külköy, kaykıllı, karbasan köylerine de gittim. Milli eğitimde memur olduğum için karahallı merkez ve köylerinde okullarda görev yapan arkadaşlarım var. Sen bu yıl izine gelmedin mi? Keşke tanışsaydık. Bende şu an bir tane kınalı keklik palazı var, üç tane habeş civcivi 40 tane de bıldırcın var. [email protected] adresini eklersen msn den görüşebiliriz. İşi günler

img

acemi64

17 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hepsievcilcom çok güzel bir site