Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

satılık ev hamsterları

çok sağlıklılar çok şirinler alıcak olanlar msn sini bıraksın ben onlarla iltibata geçerim(karar kesindir kapanma durumu yok)teşekkürler

img

jekual

16 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hamsterların türü ne? Erkek mi Dişi mi? Kaç günlükler? Nerede oturuyorsun? Uysal mı? Hiç ısırma vakası oldu mu?

img

aclern

16 yıl 4 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan aktiftir isteyen msn sini bırakabilir

img

jekual

ÖZEL MESAJ

hamsterın türü syran her iki cinste olacak nasipse izmirde küçük alırsan en uysal zamanları ve ısırma olayına raslayamassın küçük alırsan şu an hamster hamile martta dağıtılacak.

img

jekual

ÖZEL MESAJ

hamsterlar doğmuştur isteyenlere fiyat olarak 10 ytl istiyorum cinsi syran izmirden elden teslim yapılır isteyen lere kargo parası ondan olmak koşuluyla gönderilir.10 ytl çok diyenler poet shopta 15 ytl kim bilir nasıl bakılıyorr bunlar hiç deilse ev hamsterları.ayrıntılı bilgi ve bana ulaşmak isteyenler [email protected] bana ulaşabilir

img

jekual

ÖZEL MESAJ

satılık EV HAMSTERİ bende sokaktan hamster buldum onu satıyorum ev hamsteri nasıl oluyo :S zaten hamster evde beslenir:D

o insanın vicdanına kalmış bişi sen sokaktan bulduysan ev hamsterı deye kakalıyabili rsin ama dürüst olan insan evde doğurduğu için ev hamsterı der sanırım bu kadar cevap yeter

img

jekual

ÖZEL MESAJ

her hamster evdemi üretilir. petshoplar üretip satıo. ordan alıncak gibi deil hastalıktan başka bişi değil. ev üretimi olunca hiç olmassa anası babası belli aldığın kişi belli soyu ırkı belli dersin ve ii bakıldığına emin olursun alırsın.ev hamsterı demek evde üretimi yapılmış hamster demek. ok . yeterli açıklama asıl bence bu jekual;) ii günler umarım hepsi güzel yuvalar bulllur petshoplara vermemeni tavsiye ederim... bide kargo olayı otobüs olayı yaş benden sölemesi. bende bu dertten yakınıorum. bilgin olsun elden teslim yap;)

img

bonussss

16 yıl 11 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ