Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Hamsterimle anlasamiyom

yeni bi hamster aldım kac günlük oldugunu bilmiyom ama tüy değistiriyo erkek 1 hafta oldu alalı ama bana bi türlü alısamadı ve sürekli issiriyo 4-5 kere ıssırdı bana alıssın die elimde yen vermeyi denedim gene ıssıtdı ne yapmalıyım ..??? acemiye yardım lütfen..

img

kirazim

16 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar her hamsterın alışma suresi farklı olabilir bazılar 1 haftada alısır bazılar 1 ayda biraz beklemekte fayda var.siz ona elinizden yem vermeyi ve onunla kısık ve hos bir sesle konusmayı denerseniz bu durum daha kısa sürebilir

img

ogulcan34

16 yıl 10 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

oğulcana katılorm sabır isteyen bi iş ama erkekse kısa sürede alışır kokunu almasını sağla mesela bnmki ellerimi farklı bi sabunla yıkadığımda ıssırmaya kalkıor onu çelişkie düşürme elden ele dolaştırma sna alışsın we onunla konuş oyun oyna mesla bi tahta kalem al we onun peşinde koşsun onu kowalasın oda çok eylenior güwenini kazan

onun güvenini kazan ve son derece nazik ol...

img

meltem649

16 yıl 4 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hatta eğer çok korkuyorsan onu eldivenle almayı deneyebilirsin.Bence almadan önce 1 hafta filan sadece ağzına doğru sevdiği yiyecekleri uzatarak ona kendini sevdirmelisin.Böylece 1 haftanın sonunda artık eline ısırmadan gelecektir.

img

lilay

16 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ