Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

hamster evi yapıyorum

hamster evi imal ediyorum piyasanın yarı fiyatına isteyenlere istedikleri sekilde yapar yollarım ankaradayım. [email protected] 05434394288

img

yalcin1974

16 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gncll

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

gncl

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

örnegin fiyattı piyasanın yarı fiyatına yanı bundan daha büyükve daha teferruatlısını 30-35 e yada daha aşşa yaparım

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

bnm 2 tane gonzalesim war ama kawga ettikleriiçin farklı kafeslerdeler 2kafes çok yer tutuyor istiormkie 2 katl olsun alltan üste geçiş olmasın iki kattada kapı olsun we parmaklık olmasın tamamen kapalı bişe olsun(hawa delikleri olsun) ne kadara yaparsın resimdeki boyut ii

30 a hallederiz iki kat boru falan oyuncak olarak ne düşünüyorsun mail yaz bana yhasdemir74@gmail bide nerden yazıyosun ben ankaradayım

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

kardes bende ankaradayım resımdekı yesıl kafesı ıstıyorum ne kadara yaparsın?eger uygun bı fıyat verırsen nasıl alcam ankaranın neresındesın?

img

plumbboy

16 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

resimdeki kafes temsilidir. nasıl birşey olduğunu anlatmak için yapıştırdım benim imalatım değil ama ben bunun benzerini daha büyügünü yarı fiyata yapıyorum böyle bir kafes sorun piyasadan 70-80 ytl ben 30-40 ytl ye yaparım

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

ha bide keçiörendeyim sipariş üzerine yapıyorum

img

yalcin1974

ÖZEL MESAJ

kardesim ben izmir`deim kargoyla gonderebılırmısın?bıde msn ekle örnek kafes varsa gormek ısterım. [email protected]

img

risk_35

16 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ