Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz chow chow

Sahibi tarafından bakılamıyacağından dolayı 1 yaşındaki erkek chow chow yeni ailesini arıyor. [email protected]

img

meledy

19 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar ben yenı aile arayan arkadaşıma talibim [email protected] gorusebılırsek sevınırım dort gozle cevabınızı beklıyorum

img

chatlucx

16 yıl 9 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, chow chow`unuzun en iyi şekilde bakımını yapıp ona çok iyi bir dost ve aile olabilirim. sahiplenmek istiyorum. [email protected] mail adresim, sizi ekledim.

img

mck

17 yıl 4 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istanbul gaziosmanpasadanım.eger gorusebilirsek kopege talibim.bahceli evim var.daha once kopek sahibi oldum.cep numaram 0542 392 66 64 iş 0212 313 50 00

img

cemil_ekinci

17 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Uzun tuylu olanlardan mi acaba. Tek korkum bakimini layikiyla yapamamak. Bahcemiz de var, Istanbuldayiz, Eyup de...

img

circassian

16 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende kopegınıze talıbım.daha oncede kopek sahıbı oldum.kopegınıze ıyı bakabılırım.numaram 0542 392 66 64

img

cemil_ekinci

17 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bende talibim arkadaşa [email protected]

img

oney

16 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam meltem inan cok sevinirim köpegi bana verirsen cunku 9 yaşında köpek delisi bir kız kardeşim var inan başımın etini yedi köpek diye eger tanışma fırsatı bulursak onuda getiricem eger senin için uygunsa messengerim arda [email protected] ben seni ekledim umarım görüsürüz

img

airport

16 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meledy yazdı :
Sahibi tarafından bakılamıyacağından dolayı 1 yaşındaki erkek chow chow yeni ailesini arıyor. [email protected] slm istanbulun neresindesiniz ben köpeği göre bilirmiyim acaba irtibata geçermesiniz 0532171 35 58

img

sus

11 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar meltem hanım . ailemize sevgimizle büyütebileceğimiz bir köpek arıyoruz  oğlişinizi henüz sahiplenen olmadı ise çok isterim yeni ailesi olmak. [email protected]

meledy yazdı :
Sahibi tarafından bakılamıyacağından dolayı 1 yaşındaki erkek chow chow yeni ailesini arıyor. [email protected]

img

mltmgl

11 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ