Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

SATILIK: Beyaz Tüylü Siyah Gözlü!

Hepsi çok sağlıklı 6 tane yavrum var. Şimdilik 2 haftalıklar. Resimlerini ekledim beğendiğiniz varsa seçim yapabilirsiniz ama iki tanesi var ki çok nadir bulunan beyaz tüylü ve siyah gözlü! İlgileniyosanız fiyatı siz belirleyin, istediğiniz fiyata satıyım. Bağdat caddesinde oturuyorum. mail adresim: [email protected] Bir de annelerini de vermeyi düşünüyorum beyaz ve karamel renkli, onun için isteyenler de bana mail atabilirim. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6522/sany0216lv1.jpg[/IMG][/URL] İyi günler.

img

ataman

16 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben yavrulardan beyaz karamel renkli olanı istiyorum bunun için sizinle konuşmak istiyorum msn adresinizi ekledim kabul ederseniz sevinirim.

img

büşraaa

16 yıl 9 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE SARI YADA KAHVERENGİNİ ALMAK İSTİYORUM.AMA SAMSUNDAYIM.KARGOYLA YOLLUYA BİLİRMİSİN 2 SİNE 5 MİLYON VERİRİM KAFESDE YOLLARMISIN?KAFESEDE 8 MİLYON VERİRİM

img

kagan5555

ÖZEL MESAJ

diyer msjda söylemeyi unutmuşum ben istanbul küçük çekmecedeym lütfen msn ekledim evimde internet bağlantısı var ve hemen hemn hergün acık beyaz karamel renkli olanı istiyorummmm...

img

büşraaa

ÖZEL MESAJ

ayın 22 sinde beyaz renkli olanlardan bir tanesini alabilir miyim?fiyat ve adres belirtirseniz sevinirim

LÜTFEN EN KISA ZAMANDA CVPVERİRİSEN ÇOK SEVİNİCEM BEN BU KARAMEL BEYAZ RENKİYİ ÇOK BEYENDİM LÜTFEN ADERSİNİ FALAN SÖYLE EMİN OL ONA ÇOK İYİ BAKARIM ZATEN BİTANE GONZALESİM VAR BUNUN İÇİNDE AYRI BİR KAFES DÜŞÜNÜYORUM VE SUAN KAÇ HAFTALIKLAR UZUN ZAMNDIR CVBINI BEKLİYORUMM....

img

büşraaa

ÖZEL MESAJ

büşra msn e ekledim sanırım ama emin değilim sen yine de msn adresini özel mesajla bana yolla istersen. Kagan şehir dışına yollamada problem oluyo bu yüzden yollamıyorum. caretta eğer kesin 22sinde alacaksan olur ama şiphen varsa lütfen belirt hamsterlar büyüdükçe insanlar almak istemiyo şu an 3 bucuk haftalıklar msn ekle istersen ordan konuşalım. Beyaz renkli kocaman siyah gözleri olan iki tane var çok şekerler.

img

ataman

ÖZEL MESAJ

msn`im [email protected] ilgilenenler eklesin lütfen hamsterlar satılmaya başlandı!

img

ataman

ÖZEL MESAJ

SLM KARDEŞİM BANA 2 GÜNDE CWP YAZARSAN İYİ OLUR HERKESTEN DHA ÇOK PARA VERİCEM BEN BENİ BUL Bİ ŞEKİLDE MSN EKLEDİM SENİ KENDİNE İ BAK

img

hemso

16 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ