Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

gonzalesin kafes buyuklugu onemli midir?

merhabalar, gonzaleslerin kafesleri asagi yukari ne buyuklukte olmali? bendeki kafes biraz ufak sanirim bu bir sorun yaratir mi? gerci tekeri var koşturuyor orada gece boyunca.. epeydir de orada yasiyor daha once kafesindeki esyalarin yerlerini degistirmenin hayvani gicik ettigini okumustum acaba kafes degisimi de ayni etkiyi yapar mi? zira degistirip daha buyuk bir kafes almayi dusunuyorum da.. onemsizse hic bozmiim gonzomun rahatini.

img

lax

16 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım valla ben ilk aldım 30 cm lik akvaryuma ondan sonra baya 1 aykadar besledim sonra dedim kafes alıyım aradım ama bulamadım bende tav oldum dedim pazardan alıyım daha sonra gittim ama ordada yok mu sonra iyice tav oldum bende ufak boyuna büyük bir kafes aldım sonra baktım küçük bu sefer pişman oldum 15 ytl ye aldığım kafesi zorla 10 ytl ye geriye verdim ordan çıktım gittim izmir palmiyeye ordaki pet sahop a baktım otuz ytl ya enine boyuna baya geniş iki katlı aksesuarlı herşey dahil 30 ytl ye onu aldım şimdioda rahat bende ama baya büyük bu aldığım hayır hiç bir sorun yaratmaz sen kendi işine bak al alcanı hatta hayva n daha bile mutlu olur ki benimki oldu