Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Izmir`de ikamet eden birine kafes vermek istiyorum... - 2.sayfa

Son hamsterımı geçen ay kaybettim. Yüreğim artık bu acıya dayanamayacak:( Boşalan kafesini Izmir`de yaşayan birine vermek istiyorum. Tek şartım gerçekten hamster besliyor olması.

img

efatos

19 yıl 4 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kafesimi isyerine getirdim, Alsancak`ta.

img

efatos

ÖZEL MESAJ

Kafesimi isyerine getirdim, Alsancak`ta.

img

efatos

ÖZEL MESAJ

hala vermediysen ben de kafesini alabilirim yeni hamster alıcam da kafes de lazım akvaryum var ama kafes daha iyi olur diye düşünüyorum ya da birbirine ekleyip geniş bi ortam da yaratabilirim kat kat yaşasın hayvan :) izmirdeyim ulaşmak için msn veriim ama önce buraya kafesi birine verip vermediğini yaz ona göre msn yaziim...

img

ozge_7

16 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ben izmirde oturuyorum.Kafesi istediğin gün istediğin yerden alabilirim.Yeni hamster aldım ve koyacak yerim olmadığı için büyük ve derin bi kavanoza koydum:)Kafesi vermediysen,lütfen iletişime geçelim çünkü gerçekten kafese ihtiyacım var... msn adresim [email protected]

img

merttura

20 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm 1 hafta önce bi hamster aldım gonzales cinsi kız arkadaşımla beraber aldık ama hamsterlarımız bizim gibi evsiz kaldılar :D evlenmeleri için bi kafese ihtiyacımız var şuan akvaryumda yaşıyorlar ama onun içinde canları çok sıkılıyor izmirde istediğin yerden kafesi gelip alabilirim belki birgün yavrularımız olursa sanada manevi babası olarak 1 2 yavru verebilirim :D ayrıca üniv öğrencisiyim ve kafese vercek param yok :D msn adresim [email protected] eklersen ve kafesi verirsen çok mutlu olcas şimdiden teşekkür ederis

img

chacal

16 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm 1 hafta önce bi hamster aldım gonzales cinsi kız arkadaşımla beraber aldık ama hamsterlarımız bizim gibi evsiz kaldılar :D evlenmeleri için bi kafese ihtiyacımız var şuan akvaryumda yaşıyorlar ama onun içinde canları çok sıkılıyor izmirde istediğin yerden kafesi gelip alabilirim belki birgün yavrularımız olursa sanada manevi babası olarak 1 2 yavru verebilirim :D ayrıca üniv öğrencisiyim ve kafese vercek param yok :D msn adresim [email protected] eklersen ve kafesi verirsen çok mutlu olcas şimdiden teşekkür ederis

img

chacal

16 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kafes verildimi?? verilmediyse ve büyük bi kafesse alabilirim cünkü bnm kafesim ufak gelmeye başlıcak degiş tokusda yapabiliriz.

img

e7

16 yıl 8 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bana verirsen çok sevinirim harçlıklarımı biriktirip bi tane aldım 30 ytl ye ama ne biliyim çom sade oysa ben böyle renkli bişi istiyordum ama bunada şükür bunu alamayanlarda var istersen bana verebilirsin ben izmirdeyim her yere almak için gelirim alsancak konak gümrük... heryere rica ediyorum lütfen

img

romançocu

16 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kafes hala duruyor.

img

efatos

ÖZEL MESAJ

kafes hala duruyor.

img

efatos