Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

rot için bir öneri

merhaba arkadaslar 70 günlük bir rot um var adı zeytin kuyruğunu kestirmedim ama birkac arkadas kötü durur büyüyünce pişman olursun diyor ama ben canının yanmasını istemiyorum sizce ne yapmalıyım birde nasıl kesildiği hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsunnnn

Bak arkadasım insanlar sadece zevkleri için kopeklerinin kuyruk ve kulaklarını kestirirler.kopeklerinin kuyruğu ve kulağı kesilince yakısıklı oluyor zannediyolar.Aslında hayvanlar cok acı ceker ozelliklede yavru kopekler zaten avrupada ve amerikadada bir cok ulkede yasaklandı.tabiki siz bilirsiniz......

ROTWAİLLERde ve DOBERMANda kuyruk dengedir

arkadaslar cevaplarınız için tesekkürler dediğim gibi acı cekmesini istemiyorum o yüzden kalıyorr

Kulak,kuyruk,ses teli,tırnak kesimi tedavi edici olmak dışında yapılması yasak ve etik değil, bikaç yerde bunu yapan paragöz veteriner gördüm eğer sizin veterineriniz de sizi kesim konusunda ikna etmeye çalısıyorsa lütfen veterinerinizi değiştirin,umarım verdiğiniz kararı değiştirirsiniz...saygılar Hayvanseverlerib buluşma noktası www.pettr.com

img

koray136

20 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ