Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

japanese spaniel

arkadaslar ben bi köpek almak istiyorum fakat bi apartman dairesinde oturuyorum ve tüy dökme ve tuvalet ayrıca havlama sorunu olmayan küçük tüylü sevimli bi köpek istiyorum.internetten arastırdım ama benim için en uygunu japanese spaniel...fakat tüy dökme problemi olur mu??ayrıca cennet mahallesinin bi bölümünde ferhat sultana köpek almıştı adı da fıstık :D neyse annem o köpeği çok sevdi ama belli etmek istemio :D o köpeğin cinsini bulamadım siz bilio musunuz??

img

melda20

18 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya lütfen arkadaslar bi tane bile mi okuyan gören yok!!!!cevp yazın lütfen ya

img

melda20

18 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben hakan, O köpeğin cinsi cavellerdir, yetişkinleri ortalama 8-10 kg`ye kadar çıkabilir zeki köpeklerdir her renk gösterebilirler ömrü ortalama 15 yıldır........ detaylı bilgi için ekleyin görüşelim [email protected]

merhaba melda. bahsettiğin köpek spaniel cocker olmasın. tam bi apartman köpeği. kesinlikle havlamaz. dünyanın en masum ve sevimli yaratığı ve kesinlikle en zeki köpek... biraz pahalı ama o parayı verdiğine asla pişman olmazsın...

img

ramses_bbb

17 yıl 5 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

melda eyer bir sitede ona benzeyen bir köpek gördüysen resmini burada yayınlarmısın?belki o zaman anlayabiliriz.

img

penyezarven

17 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ