Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Pekinese köpekleriyle ilgili...

arkadaşlar elime bir tane pekinese ırkından bir köpek geçti.ben bakacağım ve sormak istediğim birkaç şey var; -ne kadar sıklıkla, nasıl ve hangi şampuanla yıkamalıyım? bildiğimiz şampuan olur mu? -Bide ağzı çok kötü kokuyor...nedeni nedir yada nasıl giderilir? -Birde yiyecek olarak ne tavsiye edersiniz? yardımcı olursanız sevinirim

img

shadow433

18 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pekinegese cok iyi dayanıklı bir cinstir -kirlenirse 2 haftada bir eğer fazla kirli değilse 3 haftada bir yıkayabilirsiniz -pet shoplarda tabletler var onlardan alabilirsiniz ağzının kokusu azalır _yiyicek olarak kuru mama verin ama kapalı olsun yardım edebileceğim baska bir sorun [email protected]

-Evde besleneceğinden 3 haftada bir yıkayın çok kirlenirse 2 haftada bir yıkayın.sizin kullandığınız sampuan kesinlikle olmaz özel köpek sampuanlarından almalısınız -pet shoplarda ağız kokusu için tabletlerden var onlardan alın nedeni yediği yiyeceklerden kaynaklanır. -yiyecek olarak ana maması kuru mama ancak kapalı olmalıdır. tüm sorularınız için [email protected]

merhaba sadece pekineselerin değil genelde tüm köpeklerin ağzı kokar bunun için bazı ürünler var ağız kokusunu önleyen onunla ağzını yıkayabilirsin,yıkama konusuna gelince insanların kullandıkları şampuğanlar bizlere özel tasarlanmış şeylerdir köpek derisi çok farklıdır bu yüzden veteriner kliniklerinden köpek şampuğanı alsan iyi edersin ve köpeklerin çok sık yıkanmaması gerekir derideki yağlı tabaka sık yıkanırsa zarar görür.yardımcı olduysam ne mutlu bana

img

zozo5561

17 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ