Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpek cahilinin yardım ihtiyacı

Merhaba herkese yıllar önce cocukken bir kurt köpeğimiz olmuştu....ama ona baktığım söylenemez...dolayısıyle ilk defa köpek alıyor olucam... yeni eve taşındık..bahce var...200 m2...iki tane ufak kızım var...biri 5 biri 3 yasinda...birisinde (buyukte) ve bende alerji var...(genede kopek istiyoruz) aslında gönlumden kangal geçmekle birlikte birçok kişi ve/veya web sayfasında gördümki kangalı cocuklarla pek onermiyorlar (dogrumu?)...bahcemiz var ama citle ceviremiycek durumdayiz...site icindeyiz...dolayisiyla sıkı bir eğitimi olana kadar muhtemelen baglı olucak ... benim araştırmalarim sonucu karşıma cıkan bir kac kopek sunlar oldu...bunların hepsi turkiyede bulunabilirmi oda ayrı konu ama... 1) labrador retriever 2) beagle (ufak olmasi eksi) 3) Greater Swiss 4) golden retriever (cok tuylu olmasi eksi) fikirlerinizi ve onerilerinizi bekliyorum Tesekkurler

img

anilerkan

17 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

3. yazdığınız köpek dışında hepsi var.bence golden retriever daha iyi.çünkü goldenler çocuklarla çok iyi anlaşır.ama eğer tüysüz alıcaksanız labrador retriever almanızı öneririm.oda sadece goldenın kısa tüylü olanı.

img

kkarizma

17 yıl 10 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

madem kısa tüylü olsun istiyorsunuz ve çocuklarla iyi anlaşsı istiyorsunuz bence boxer alabilirsiniz. dünyada bukadar sevecen ve korumacı özellikleri bir arada bulunduran pek az köpek vardır boxerda bunlardan biri benim var bitane 8 aylık resimleri var sitede adı pako

img

garion

20 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hem tüysüz hemde alerjinize uygun en iyi dost pişman olmazsınız doberman

img

yeşilim48

17 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben kanımca labrador retriever tavsiye ederim.