Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Papillon hakkinda bilgisi olan lütfen yazsin

Dostlar bir pekinges sahibiyim kizimin ismi ceyrek 4 aylik iken bursadan aldim ve isvicre de ikamet ediyoruz.Tabii ki bu tatli hayvanlarla ilgilenmeye baslayinca bir sürü bilgi sahibi oldum ister istemez bu arada zeka siralamasinda 7 ci sirada olan papillonlari (kelebek kulak) kesfettim ve gördüm harika bir sey ve karekterleri türklere cok uygun yani kolay egitilme sadakat itaat bekcilik gibi veriler cok yüksek burada secereli olmak kaydiyla fiatlari600 ytl ye yaklasik geliyor gibi türkiyede secereli bir papillon bulunurmu türkiyede büyütecegiz onun icin oradan almak istiyorum ciddi bir adres verebilirmisiniz tesekkürler.

img

husi

17 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Beliki sana yardım edebilirim hangi ildesin acaba?

Bursa`dan arkadasim

img

husi

17 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

harika bir ırk.çok uyumlu ve zeki.ben kızımı marmaris`te sokaktan sahiplenmiştim ve uzun seneler uyumlu şekilde yaşadık.şu an pinscher sahibiyim ve eğer yine böyle sahiplenilmeye ihtiyacı olan bir papillon çıkarsa kesin alırdım.ben geçenlerde eminönünde bir pet shopta 500 dolara gördüm ama sağlıksız görünüyordu.geçenlerde başka bir petshopta internette gördüm 500 euro dedi ama çok tatlıydılar.türkiye`de çok bilinen bir ırk değil .eğer almak isterseniz sanırım o petshop`ta hala satıyorlar.internet`te resimleri var.www.kennyspet.com

img

minishka

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar lütfen banada yardım edin bende pappilon we pomeranyalı arasında kaldım sizce hangisi daha iyi ve nerden alabilirim istanbulda bildiiniz güvenilir bir yer varmı? mail atın lütfen [email protected]

img

muse

17 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir papillon istiyorum ama petshoplardan nefret ediyorum. nasıl bulacağım?Evinde papillon besleyen birinin yavrularından satın alabilirim ama bu işi ticaret için yapan pet shoplardan asla almam ama bu köpek de sanırım kolay bulunmuyordur ne yapacağım lütfen bilgisi olan varsa yazsın.teşekkürler...

img

handan2

17 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ