Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Arkadaşlar yardım...Lütfen...

Merhaba arkadaşlar,ya öğrenmek istiyorum hanginizin oğlu yada kızı sevgisini yada başak bişeyi ısırarak belli ediyor?Oğlum Oliver yaklaşık 4 haftadır bende önceden sokak köpeğiymiş kendisi çok çok çok şeker bir fino tek sorunu arkadaşlar aşırı ısırması artık bu normalden de çıktı onu sevip okşarken ısırıyor bi şeye çok sevindiğinde ısırıyor herşeyde ama herşeyde ısırıyor bir sürü oyuncağı ve diş kemiği var ama o illa insanların ya elini ya ayağını tercih ediyor birde çok hiperaktif ya bir mikroorganizma 800 m evin etrafını 1 dakkada dolanır mı? hiç yorulma yok bunda başka bir cumhuriyet , ben oğluma çok düşkünüm ama bu tavırları beni korkutmaya başladı iyice ne yapacağımı bilemiyorum canını yakmak hiç istemem ısırınca şöyle poposunu bir vurayım da diyemiyorum kıyamam çünkü arkadaşlar lütfen önerilerinizi bekliyorum beni yalnız bırakmayın:(

ah ah en büyük sorunlardan birine yakalnmıssın benim gibi benim olumda onu sevip okşarken ısırıyor bi şeye çok sevindiğinde ısırıyor herşeyde ama herşeyde ısırıyor bir sürü oyuncağı ve diş kemiği var ama o illa insanların ya elini ya ayağını tercih ediyor birde çok hiperaktif ama köpeklerin 6 aylık olana kadar ısırması normalmiş ve biliyorsun ki dişleri kaşınıyor ve ısırdıgında ona wurmaya kıyamıyosan dielimki ısırdı ısırdıgı anda arkanı don cek git ve köpüşüna vuruken elinle deil de bir gazeteyle falan vurmaya calıs cunku elinle vurursan oda elleri sevmez ellerin ona zarar vermicegini düşünmesi için ona elinle wurma

Merhabalar Birincisi öncelikle dostumuz böyle bir haraket için yanınıza geldiğinde ellerinizi koltuk altlarınız koyup heykel gibi hiç kıpırdamadan durun. haraket etmediğinizi görünce ilgisi başka bir yere dağılacaktır.İkinciside boynuna bir tasma ve kayış takıp bacaklarınızın arasına oturtun. Bir elinizde kayış yan tarafınızdada ödül mamaları olsun. Boş olan elinizle başını okşamaya başlayın ısırmaya başladığı an hemen kayışla hayır diyip hafifçe çekip düzeltin. ısırmadığı anlarda ise yandaki ödüllerden bir tane verip sevin. Ve bubu her gün 5 dakiki çalışın. Saygılar

img

cem_bakaçhan

17 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ