Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

yardım pleasee!!!!

köpeğim çakıl bize 2 ay önce geldi fakat yanlız kalınca cok ağlıyor.Ailemizin bütün üyeleri dışarı çıktığında saatlerce ağlıyormuş.Tabi bu durumdan komsularımız biraz şikayetci.Onu yanlız kalmaya nasıl alıştırabilirim ağlamaması için ne yapabilirim lütfen yardım edin yoksa köpeğimi vermek zorunda kalıcam onu çok seviyorummmm..

img

cakill

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cakill yardım etmek isterdim fakat benim köpeğim 2 gün ağladı sustu.Bence sana güvenmeli.Bunun için uyucakken kucağına alıp sev vb.Daha fazla yardımcı olmak isterdim fakat elimden gelen bu kadar:(

kesinlikle katılıyom. onunl a cok zaman gecir sana guwensin. mesala yarın onu 15 dk ewde yalnız bırak sonra gelin boylece onu terk etmediğinizi geri geleceginizi bilsin sonra bu süreyi git gide uzatın. geceleri de sizin uyudugunuz odaların kapılarını kapatın onunla aynı odada uyumayın onu yalnız bırakın

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar uygulamaya başladım..

img

cakill

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benimki 4.5 yaşında ve hala ağlıyor:) Ama bir yöntem okumuştum evden çıkar çıkmaz o ağlamaya başladığında olabildiğince gürültü çıkar (kapıya vurarak mesela). Gürültünün sebebini ağlamasına bağlayacaktır ve bu ses onau tedirgin ettiğinden bu huyundan vazgeçebilir.

img

lobellia

17 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

lopelliya nın dediğini birdene bayagı ürkmeli bende tuttu

img

servette

18 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet ben de aynı taktiği uyguladım işe yarıyor köpeğimö bir odaya koydum ve odadan çıktım her ağladığında kapıya vurdum ya da içeri girip kızdım ama bunu sürekli yaomalısın anlamısı biraz uzun sürebiliyır köpeğin zeka seviyesine göre

img

lantis

19 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ