Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

çokkkkk şanslısınız :)

arkadaşlar yazışmaları okudukça sizleri kıskanıyorum daha önce bir başlıkla köpek hayalimin nasıl sona erdiğini sizlere anlatmştım(ev sahibimiz).şuan köpeğim olmadığı halde birikim toplamak ve daha önceki deneyimlerimden sizlere fayda sağlamak amacıyla bu siteye hemen hemen her gün giriyorum.köpişlerinize çoooooooooook iyi bakın ve şuan için şükredin:).banada dua edin sizin yaşadığınız bu mutluluğu en kısa zamanda yaşamam için.şimdiden teşekkürler

üzülme zozo,artık her canı sıkılan düşünmeden köpek aldığı için bazı köpek sahipleri şu anda çok sıkıntılı,onlar da senin yerinde olmak isterlerdi eminim :) sahiplenmeden önce bilgi sahibi olman çok güzel tabii;burda her türlü sorun ve çaresini okuyabilir,sonra başına geldiğinde rahat edebilirsin. köpek aceleye gelmiyor,eminim ilerde ayrılmayacağın bir dostun olacaktır.bol şans ;)

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşşekkür ederim O_K_K umarım söylediğin gibi olur :)haklısın bir anlık hevesle alınıyor sonrada sokağa atılıyorlar :(

img

zozo5561

17 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hiçç üzülme aslında ben kopek alalı tam bi hafta oldu ve benim kopek almmam tamamen bir muzice cunku benim annem kopekten korkar ama bir haftaa once bana süpriz yaparak kendisi aldı. yani... belki bir gun bir mucize ile seninde kopüşün olr

bende senin gibi şuan bi köpeğim olsun çok istiyorum :( özelliklede sevimli ve sıcak dost golden gibi... evimiz bahçeli babam da her sabah yürüyüşe çıkar...onunla benim dışımda ilgilenicek bir insan daha var yanii...ama benim de annem istemiyor köpek beslememizi..babamla çok istememize rağman almaya cesaret edemiyorus.bende senin gibi nerdeyse hergün girip köpek bakımı hakkında herşeyi öğrenmeye çalışıyorum... ama bi gün kimseye söylemeden gidip alıp getiricem :)

img

tessera

17 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

inşallah olcak benimde köpişim, nişanlım bir gün elinde o küçücük yavruyla hiç beklemediğim bir anda çıkıp gelecek biliyorum ve o anı sabırsızlıkla bekliyorum.AMA benden söylemesi anneni ikna etmeden eve getirme çünkü annenle aranda problem olabilir sonra sıkıntı yaşarsın :)

img

zozo5561

17 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ