Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

pire tasması

merhabalar.öncelikle aranıza yeni katıldım :).benim sorunum şu.köpeğime veterinerin tavsiyesi üzerine pire tasması taktık ama oğlum iki gündür çok huzursuz.ilk kez boynuna bişey takılıyo ondan olabilir diye bekliyorum ama sürekli boynunu kaşıyo.bu pire tasmasının bazı hayvanlarda alerji yaptığını duymuştum.o bölgedeki tüyleri falan döküyomuş.artık ne kadar doğru bilemiyorum.veterinerimiz bişey olmayacağı kanatinde ama ben güvenemiyorum.köpeğim iki buçuk aylık terrier.köpek konusunda tecrubesiz oluncada en ufak bişeyde panikliyo insan. yardımcı olursanız sevinirim.

ya aynen benim köpeğimde öyle pire tasması çok huzursuz ediyodu onu kaşınmaktan boynu yara oluyodu banada bişey olmayacağını söylemişlerdi pirelenmesi umrada deyildi son amanlarda takmıyodum verdiler köpeğimi 2 gün önce verdiler beagle cinsinde tatlı bişiydi:(çok özledim...

Bence vaz geçin pire tasmasından. Front Line diye bir ilaç var köpeğin sırtına döküyorsunuz boydan boya. İlaç deriye işliyor ve 1 ay etkili. Kene, pire vb şeylerden eser yok. Veterinize sorun super bir şey.

img

boris

17 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet,alerji yapmıştır. Aynı sorunu bizde yaşadık. Sonuçta vazgeçtik ve damlayla idare ediyoruz. Bence kullanma.

img

aysim35

17 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ