Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

BİR DOST ALMAK İSYİYORUM.

2 YAŞINDA BİR KIZIM VAR VE KÖPEK DELİSİ.KIZIMA ZARAR VERMEYECEK BİR DOST ARIYORUZ.AİLECE HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUZ.ANCAK CİNSİNE KARAR VEREMEDİK.YARDIMCI OLURMUSUNUZ.

img

azra04

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA.TERRİER,COCKER,PINCHER GİBİ IRKLARI ÖNERİRİM.AYRICA HANGİ ŞEHİRDE OTURDUĞUNUZU YAZARSANIZ KÖPEK EVLAT EDİNMENİZ KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLİRİM.

img

velvet

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba.. Bende Golden den çok güzel olur çocuklarla iyi anlaşır. terrier tavsiye etmem onlar rahatına düşkündür bebeğiniz onla oyun oynarken canını acıtırsa(bilirsiniz bebekler pek anlayamaz zarar verdiklerini) havayabilir korkutabilir..

bilgileriniz için teşekkürler.özür dilerim hangi şehirde oturduğumu belirtmemişim.ben manisada oturuyorum.

img

azra04

18 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba izmirdeki barınaktan bir köpüş evlat edinebilirsiniz.Veya ankara yada istanbula gelme olanağınız varsa size daha iyi yardımcı olabilirim.

img

velvet

18 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Goldenlar insan canlısıdır bebeklere karşı çok sabırlıdırlar ucuz fiyata golden bulmak biraz zor ama zeynep arkadaş bir golden larını 50 ytl ye veriyo o foruma bakarsanız yararınıza olur ancak istanbuldalar

cinslerin dışında kırma köpekler de oldukça iyidir.hem de kalıtsal hastalıkları olmaz,dirençlilerdir.çok iyi arkadaş olurlar.şimdiye kadar baktığım hiçbir kırma kedime saldırmaya kalkmadığı gibi hepsi cırmık yediği halde onu çok sevdi :))) ki bir çocuğunuzla büyüyen herhangi bir köpek onun en iyi ve uysal dostu olacaktır zaten. herhangi bir barınaktaki herhangi bir kırma yavru bence uygun olur.

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kesinlikle cocker öneririm. Hem oyuncu hem insancanlısı hem de çok sabırlı hayvanlardır. Çocuğunuz köpeğin canını yaksa bile ona sinirlenmez ısırmazlar. Goldenlar da çok tatlı ama daha büyük olduğundan bakımı daha zor. Cockerların boyu da ev için ideal

img

lobellia

17 yıl 9 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

VELVET BANADA YARDIMCI OLURMUSUN LÜTFEN ŞUANDA BİR KÖPEYE COK İHTİYACIM VAR :(:(:(:(:(

ben de barınaktan alabileceğiniz yavru bir köpeğin cins köpeklerden çook daha iyi olacağını düşünüyorum.hem o köpecik hayatını kurtardığınız ve ona sevgi verdiğiniz için size daha da bağlanacaktır..sevgiler=)=)=)

img

şilacık

19 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ