Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Aranıza Hoş Geldim Dimi

Arkadaşlar yıllardır hep bi köpeğiim olsun istedim buarada yaşım 23 ama hep evde bakamayız bahçemiz yok olmaz cvplarını alınca vazgeçtim ama evlenince mutlaka edinicektim bitane Neyse Bi abim çiftliğinden getirttiği kangal cinsi köpeğine evinde bakmaadıı için yardım istedi bende fabrikamızda bakabileceğimi söledim naıs olsa yaz boyunca bende fabrikadayım buda benim için bi fırsattı Artık benimde bi köpeğim oldu kızımın adı linda

img

okko

17 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hoşgeldin Linda!

img

cathy

18 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

okko ve linda hoşgeldiniz linda biraz irice heralde yemeğini ve suyunu kovalarla yiyo

img

maydin02

18 yıl 4 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDE BU SİTENİN YENİ ÜYELERİNDENİM banada çok karşı çıktılar evde olmaz falan diye ama ikna edebildim tabi biraz güç oldu kangalım var demişsin bildiğim kadarıyla kangallar aşırı derecede aktif bir cins öyle evde,fabrikada,küçük alanlarda bakılması doğasına aykırı şuan hatırlayamıyorum ama kilometrelerce yürümesi gerekiyormuş ayrıca yaz boyunca fabrikadayım demişsin peki kış geldiğinde ve sen yanında olmadığında lindanın psikolojisi ne olacak bunu hiç düşündün mü köpekler çok hassas canlılardır sahiplerini ölesiye severler hatta sahipleri tarafından terk edilen çoğu köpek ölüyor

Merhaba!.. Benimde kangal 3 buçuk aylık bir köpeğim var. Benim yaşım 14. Ben köpeğime evde bakıuyorum. Kangal ama evde bakması zor olmuyor. Gerçektende. Bence fabrikada bakmayın. Özellikle fabrikada dolaşırken falan arabalar varsa ezilme tehlikesi büyük oluyor. Bence evde bakmanız daha iyi olur.

okko ve linda hoşgeldiniz.zozo acaba aileni masıl ikna edebildin.ben hala edemedimde...