Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpek sahiplerinin dikkatine..

arkadaşlar hepimiz hayvanları seviyoruz ve severek bakıyoruz(buna bende dahilim) bakın size bi olaydan bahsetmek istiorum ben acıbademde cadde üzerinde oturuyorum. önümüzde belediyeye ait bel hizasında çalılık gibi bitkiler var(zakkum vs.)köpek sahipleri köpeklerini gezdirirken buralara pislettiriyolar.açık konuşayım çişini kontrol edemessiniz ama kakasını alıp atabilirsiniz.bakın buraya yaz mevsiminde gelip cadeyi boydan boya yürüyün(yürürken dikkat edin bastığınız yerde çoğunluk köpek kakası oluyor yani kaldırımın ortasında!)caddedeki ıhlamur kokusu gidiyor ve yerini sıcakta beklemiş köpek kakası kokusu alıyor.ve ben kaldırımdan değil yoldan yürüyorum çünkü nefesimi tutturacak kadar ağır kokuyor..kiii hele rüzgar felan çıkarsa yandık.cadde resmi bi şekilde pis kokuyo..bu çok acı birşey yani köpek sahibi olarak birçoğunuz dikkat ediyosunuzdur ama etmeyenler varsa onları uyarmak amacı ile yazdım bu yazıyı.. bir veteriner olarak ben ister istemez köpek sahiplerine önyargı ile yaklaşıyorum:( lütfen evcil dostlarımızla birlikte yaşarken çevremizide önemseyelim.. saygılar..

img

catzillaa

18 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba , cevreye saygınızdan ,tepkinizden memnun oldum ancak benim dobişim var tuvaletini bahçeye yapıyor ancak komuyor ( yavru iken alaturka wc kullandığında eğer dışkı orda bekletilirse havasızlıktan dolayı koku oluyordu ) ancak dışarda koktuğunu sizden duydum . saygılar

img

kingdiablo

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

haklısınız ama bahçenize günde kaç kere yapıyor o köpek kakasını?biz günde 2 kere gezmeye çıkan yaklaşık 20 köpekten bahsediyoruz günde 40 kaka eder bu günde 40 kaka toprağa hemen karışıp gitmiyor.sorun orda zaten.neyse kış geldi artık biraz azalır kokular..

img

catzillaa

18 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, benim köpeğim günde bir kere kakasını yapıyor. Yaptıktan sonra poşetle alıyorum doğrusuda bu. Tabii çişine yapacak birşey yok.

img

kaikai

17 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ