Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpekle yolculuk

slm haziranda köpeimizle birlikte bodruma gitmek istiyoruz köpeğim 6 aylık bi golden özel araçsız nası gidebiliriz otobüs veya uçak kagosunda götürmek istemiyorum başka yolu yok mu

img

güleycan

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar. ben de kendime bir labrador aldım ve kendisi şu anda izmirde. gerçi o bebek biraz farklı bir durum ama trnle ulaşımda haywanlar için olanak sağlanıyor die biliyorum. tani hangi şehirde olduğunuz da önemli bunun için. İzmir`e kadar trenle gidip sonrasında başka bi vasıtayla bodruma geçebilirsiniz sanırıım. kolay gelsin :)

img

mia35

18 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba güleycan köpeğini görmüştüm çok şeker olmuş bence en sağlamı uçakla hem kısa süre hemde köpeğini kabine alabilirsin sanırım snin köpük 6 kg yi daha geçmemiştir eğer geçti ise kargo bölümünde taşıyorlar 1 saatte pek rahatsız olmaz heralde ben de denziliden erzuruma getirmek istemiştim uçakla ahavada ankarayı geçtikten sonra kargo bölümünün oldukça soğuk olabileceğini söylediler bide erzurum şartlarında yaşaması ona eziyet olacak diye getirmedim

img

maydin02

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bende temmuzda 1 aylığına taile gidicem kuşadasına ama sıcağa köpeğim nasıl dayanacak bilmiyorum denizlde klimanın karşısından kalkmıyo akşama kadar o halde bile ağzından sular akıyo tatilde nasıl dayanacak bilmem kimseyede bırakmak istemiyorum bence sende düşün hem seninki daha ufak benimki gene 8 aylık oldu

img

maydin02

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya uçak kargosundaki ani sıcaklık ve basınç değişikleri olumsuz etkiliyormuş yani iş biraz şansa kalmış ben de şansa bırakamam tabi ayrıca havaalanıyla gideceğimiz yer arasında çok mesafe var dolmuş alır mı ki bi de trenlerde kabinde izin veriyorlarmı köpeğim 20 kg

img

güleycan

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bi de bazı pek adı duyulmamış otobüs firmaları otobüsün yolcu kısmına alıyorlarmış köpeği ona da koltuk almak şartıyla ama ben daha hiç rastlamadım bileniniz varsa çok memnun olurum çok saolun

img

güleycan

18 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam ben bursada oturuyorum ve kangal bir köpeğim var Zeyna(köpeğim) tam 2 aylık ken biz adapazarına gitçez günler öyle rastlaştı adapazarına özel araçsız gideceğiz bunun niçinde otobüsle gitmek gerekiyor bildiğim kadarıuyla otobüslere hayvan almıyorlor nasıl yapabilirim ben bi yolu biliyormusunuz?? yardımlarınız için tşkrllerr