Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Köpek Aşıları

Selam ben 40 günlük bir köpek aldım ama tuvalet eğitiminde sorun yaşıyorum nasıl olacağını tam olarak bilemiyorum bana yardım ederseniz sevinirim msn adresim [email protected]

arkadaşlar özür dilerim başlığı yanlış atmışım şimdi fark ettim kusura bakmayın aslında ben ikisi ile ilgili bilgi almak istiyorum kangal köpeği aşıları ne zaman başlar ne kadarlıkken ne aşısı yapılır?? bilgi verirseniz sevinirim

bu link işine çok yaricak;) www.yedikulehayvanbarinagi.com/eğitim.htm

Merhabalar, Eğer köpeğini evin içersin de besliyor isen büyük ihtimal şuan çok küçük olduğu için öğledir. :) Mutlaka evin içerisine bir yere yapmıştır tuvaletini ve o yaptığı orayı bir kere silme ve onun oraya geniş bir kase veya kap içine bir kum koy ama kedi kumu falan değil ; köpekler için özel ince kum var onlardan!... Sonra başka yerlere yaptığı gördüğün zaman hemen onu al ve oraya götür eski yaptığını koklayarak yeri öğrencektir. Tabiki bu bir köpek ve devamlı dışarı çıkartılmak ve ilgi ister ama tabiki acil durumlarında onu kullanabilir. Msn ekledim ordan da bilgi verebilirim. Kolay Gelsin!... Byes

img

naymanli

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ