Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Olmaz Böyle Şey...

Merhaba arkadaşlar ben ve arkadaşım 1 yıldır köpek arıyoruz.Belirli bi ücret karşılığı olmasına rağmen hala daha aradığımız cins bulamadık(cins rott.).Bulduysakta ya astronomik rakamlar yada sahtekarlar karşımıza çıkıyo. O yüzden bugünden itibaren köpek beslememeye ve de aramamaya karar verdik.En sevdiğim hayvanlardan da soğudum ya... Okuduğunuz için teşekkürler.

img

agamemnon

19 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet ben de daha önce rott yavrusunu ücretsiz olarak arıyodum fakat bulamayacağımı anladığımız da son 2 haftadır ücreti karşılığı aramaya başladık ama bu seferde üç kağıtçılar ve art niyetli insanlar sayesinde sağlığımdan oldum gece yarıları telefonumu arayıp rahatsız edenler bile oldu bu yüzden artık ben de özellikle internetten aramamaya karar verdim bütün bu sevimli dostları pis işlerine alet edip akla gelmeyecek işler yapan insanları da allah ıslah etsin başka bişey diyemiyorum gerçek hayvanseverleri de böyle kandıranlara yazıklar olsun insanlık nereye gidiyor aynaya bakın ve insan olduğunuzu unutmayın lütfen gerçekten bizim gibi hayvansever insanlar eğer bir dost almaya niyetlenirse lütfen buralardan bakmasınlar sonu sinirden başka bişey olmuyo tavsiyem bu sevginiz ve paranızla rezil oluyosunuz

img

nalan_yagmur

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sözüm ona herkes hayvansever ama öyle bişi olmadıgını inanmaya başlayanlardanım.Bide işin komik yanı insanın parasıyla rezil olmasımı yoksa sahtekarlar tarafından kandırılmasımı daha kötü bende anlamış değilim:( Eğer bu mesajı okuyan ciddi hayvanseverler varsa lütfen arkadaşlara yardım etsin. iyi günler

img

darkangel

19 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben orduda oturuyorum geçen bana bir rott bir boxer vede bir kangalı toplam 10 ytlye veriyorlardı köpekler ellerinde kalmış diye ucuza satıyorlardı ama almadım çünkü bakıcak yerim yoktu siz biraz şansızmışsınız(bide hepsi erkek)

img

wildanimal93

18 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

barınaklarda ne cins köpekler var neden onlardan birisini istemiyosunuz"

img

okko

17 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Barınaklardaki köpek fiyatları biraz uçuk en ucuzu 200 usd

aslında bi petshop a gitmeyi denesydiniz belki ücreti karşılığı bulurdunuz :):)

img

dralban

18 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

barınaklardaki köpekler için para istendiğinde şikayet edeceğinizi söylemeniz işe yarar sanırım.çünkü cins de olsa satamazlar.geçen haftalarda bir chow chowa 500-600 YTL istemişler,yetkiliye yazdım ama haberi yok.bunu çok duyduklarını yazdı.bunu yaşayan çok kişi var.korkarlarsa köpeği ücretsiz,belki küçük bir bağış karşılığında verirler-ki bağışı para değil,mama şeklinde yapmanızı tavsiye ederim.yoksa aç bırakırlar hayvanları...

illa cins istiyor ve "şu kadar aylık olacak" diyorsanız bir bedel ödeyeceksiniz,kurallar böyle :) ama bazen şans döner,insanın karşısına istediği köpek bedava bile çıkar.ya o şansı bekleyeceksiniz,ya da özel seçeminizin sonucu olarak elinizi cebinize atacaksınız :) acı gerçekler.

ama ben bir barınağa gidip tüm köpeklere bakmanızı tavsiye ederim.çok insanın fikri değişebiliyor.ama gerçekten bakılması lazım,aralarında rott arayarak bakarsanız hiçbir şey göremezsiniz :)

bakın ben köpek almayı bile düşünmeden barınağı gezerken ne buldum mesela :) üstelik 1 lira bile vermedim.

ve şu anda kocaman,çok güzel.tanıdık geldi mi :)))

demek istediğim,ön yargılı olmayın ve hepsine bir şans verin ;)

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

diyelim ki bi barınakta cins köpek beğendiniz ve almak istiyorsunuz.sizden para alamazlar,almamaları gerekiyor.sadece barınağa yardım olsun diye az miktarda bi şey vermek isterseniz verebilirsiniz.hatta en iyisi mama bağış yapmak..benim de tavsiyem gidin barınaklara görün köpekleri.cins olmayıpta size çok yakın gelebilecek köpekler eminim vardır...

img

şilacık

19 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ