Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

köpeğime isim arıyorum arkadaşlar... yardımcı olursanız sevinirim..

merhaba arkadaşlar.. pug cinsi bi köpeğim var.. o buruşuk suratına hangi isimler gider sizce :) şimdiden teşekkürler.. pug cinsi köpekler evde rahat yaşayabilir mi?? ve genel olarak özelliklerinden bahsederseniz sevinirim.. teşekkürler..

img

yigithan

19 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benim bildiğim Pug lar zaten sakin ev köpeği.Bir köşede minder gibi uslu uslu yatmalarıyla ünlüler.

img

frozen

18 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

biz normalde hep cinsi ne uygun koyarızz 4. köpeğim ama yanlış anlama öbürleri dileğim için gitmedi yada ölmedii annem golden goldy sainbernard senti kukır kuki simdii olumun adıda şarpy pugi ya papi gibi olabilirr

bide www.google.com ordan köpek cinsleri yazz pet kedi kuşş yazıyo en başta ordan öğrene bilirsin

selam bende uc aylık bı malamut var oda henuz cok cırkın.bırgun barcelona macını ızlerken v emac esnasında spıker nezman ettoo dese bızımkısı kulaklarını dıkıp ekrana bakıordu ve boylece kendı ısmını kendısı buldu ewet tahmın ettıgın gıbı ısmını ettoo koydum.sende buna benzer yontemler dene ınan farklı ısımler ortaya cıkıor e tabı bır okadarda orıjınal oluorlar.

img

vuranok

18 yıl 1 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vuranok a katılıyorum.insan kendi çocuğunun ismini kendi koymak ister hem,bu da öyle bişey bana göre.eminim,yakında güzel bir isim keşfedeceksinizdir.yoksa bir sürü köpeğin adı aynı,fabrika çıkışlı gibi yanyana diziliyorlar :)) özgün olmak güzeldir.

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ