Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

aparmanda alman kurdu bakılır mı?_

cvplarınız beklıyorum...

mrb lar.bence o güzelim hayvana da sana da yazık olur.

BANA UMARIM APARTMANDA BESLEMEYECEKSİN ROT YAZMISSIN BEN DAHA ÖNCE BESLEMİŞTİM VE EGİTTİM SORUN CIKMADI SİMDİ BAHCELİ BİR EVE TASINACAM VE TEKRAR ROT ALCAM EGER GÜNDE 3 SAATİNİ BAKIMI VE TEMİZLİĞİNE AYIRIRSAN SORUN YOK

img

öğrenci1

19 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alıştırılırsa her köpek bakılır..ama sorun,ev içinde kalmak mutsuz eder mi? ise,onu bilemem..insan ne kadar "ben yaparım" dese de çok zaman ayıramayabiliyor her zaman.GSD(istisnaları düşünmüyorum)ev içinde de,dışında da hareketli bir köpek.ayrıca havlama olayı da olabilir.mükemmel eğitim verilebileceği söylenebilir mi?veya bu Çoban Köpeğinin kapalı bir ortamda mutlu olmayı eğitimle öğrenebileceği? çalışmıyorsanız,evde uzun saatler onunla olabilecekseniz ve düzenli olarak,hatta belki biraz da fazladan gezdirip oynayabilecekseniz bana göre sorun olmaz.ama işte bunu yapmak,köpeği alana kadar cazip gelir genelde.özellikle tek kalınıyorsa bu çok zor gelmeye başlayabilir de..köpekle tek başına uğraşmak kolay değil. diğer cinsleri de biraz araştırın isterseniz.benim de favorim GSD ama apartmanda bakmayı göze alamadım.

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ