Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

LÜTFEN YARDIM EDİN

yaklaşık 2ay öncebir petshoptan napolitan aldık.alırken evde rahat rahat yaşayabileceğini söylemişlerdi ama biz çok sorun yaşıyoruz yani demek istediğim napimiz çok iri ve bu çok sorun oluyor.ayrıca bence petshoptaki barınma şartlarından olduğunu düşündüğüm dışkı yeme sorunu var.ne yaptıysak engel olamadık.lütfen bize yardımcı olacak bişeyler yazın...

o köpeği mutlaka veterinere götürmelisin dıskı yeme önenli bir rahatsızlıktır

img

drjekyll

18 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 ayrı veterinere götürdüm zaten bir tablet verdiler ama sanırım veterinerler de bu konuda pek bilgili değil

slm ben eğitimliköpek dışkı yeme sorununu önlemek için köpeğiniz böle bişey yaptığını gördüğünüz anda boğazındaki tasmadan sert bi şekilde çekin ve hayır deyin daha onra elini zle dışkıyı gösterin ve köpeiğinizi bırakın tekrar yemek için hamle daha sert bi şekilde çekin ve onun burnunun ucundan birazcık sıkarak canını yakın eğer çok büyük bi sağlık problemi yoksa bir daha yemeyecektir kolay gelsin diğer bir yöntem ise dışkının içine acı biiber atmaktır ama birinci yöntem herzaman daha iyi sonuç veriyor

img

kralbaş

18 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TEŞEKKÜRLER EĞİTİMLİKÖPEK BİRİNCİ YÖNTEM İŞE YARADI.3 GÜNDÜR YEMİYOR PİS KIZIM BENİM:((((((((((((((((((((((((((((((((((