Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Biliyorum çok faklı ama....

Biliyorum çok faklı ama ,birtürlü karar veremiyorum bir dost alıcam kendime iki cins arasında kararsız kaldım biri labrador diğeri ise Beagle... Her ikisi hakkındada netten araştırma yaptım ama yinede besleyenlerden yardım istiyorum kiracı olduğum için havlamaması benim için çok önemli... Bu iki cins için beslemiş olan herkezden yorum bekliyorum şimdiden teşekkürler...

img

bonubonu

18 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hadi arkadaşlar yardım edecek bu konuda yorum yapabilecek hiç kimse yokmu .... Benim için beslemiş veya besliyo olan kişilerin yorumları coookk önemli senelerce verdiğim kararla yaşamalıyım... Birkere aldıktan sonra olmadı ver birilerine olayına karşyım...

img

bonubonu

ÖZEL MESAJ

Bence beagle al. - Kısa tüylü - Daha küçük / daha az yemek yer ve daha az çıkarır:) Tercih yapacagim iki kopek de ozellikler acısından birbirine oldukca yakın aklıma gelen birkac ufak tefek farkı yazdım. Havlama konusunda da biribirlerine yakın olduklarını sanıyorum. Belki labrador biraz daha korumacı oldugundan fazla havlayabilir. Sevgiler

img

murathan

20 yıl 9 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim murathan..

img

bonubonu

ÖZEL MESAJ

bence labrador retriever almalısın bana göre üstün zzekalı hayvanlar. daha kolay eğitilebilirler. çok sıcakkanlılar yani apartman sakinlerinede kendini kolaylıkla sevdirebilir. havlama konusunda eğitim almş hayvanlar var benm köpeğim hiç havlamıyodu mesela ama ben labrador deerimm beagle beslemedmm o yzden objektff olamıyorum üzgünmm...

img

ozlemmcrnn

17 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana kalırsa hiç düşünmeden rotweiler al.. bulabilinecek en iyi dosttur

img

aliusakli

17 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence ev artamında besleyebileceğin en iyi ırk olarak pekinese ve ingiliz coker tavsiye ederim jarar senin ama ikiside gayet güzel ben besliyorum iyi bir dost

img

pashaa

17 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger sadece bu ıkısı arasında bı tercıh yapıcaksan bence rott ama ıyı egıtmen lazım yoksa butun apartmanı ayaga kaldırır :D

img

pranhax

17 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bi barınağa git..orada sana uygun çook iyi bi dost bulabilirsin...

img

şilacık

19 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vala coockerler daha guzeller ama daha aptallar bu bir gercek.. vee barinak da cok ii bi fikir cins hayvanklar bulmam mumkun gercekten ii oluolar

img

lantis

19 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ