Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

UFACIK Bİ SORU

ARKDAŞALAR BENDE 2 YAŞINDA BİR SİBİRYA KURDU VAR. BU YAŞ ACABA ÇOKMU BÜYÜK(DAHA 2 GÜN ÖNCE ALDIM) HERKEZE KARŞI İYİ YAKLAŞIYOR VE HERKEZE KENDİNİ SEVDİRİYOR, BUNU ENGELLEMEK İÇİN GEÇMİ(SADECE BEN SEVİYİM BAŞKALRINA KARŞI BİRAZCIK SALDIRGAN OLSUN:)). BU YAŞTADA EĞİTE BİLİRMİYİM ACABA.

img

erkoly

18 yıl 4 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 yaş,köpek için çok değildir.hatta bence yavrudan çok daha doğru bir seçim.herşeyi ortada,sürprizsiz.şu anda,genç bir köpek.öğrenmenin yaşı yok,sadece belki biraz daha zorlanabilirsin.bir de husky inatçı bir ırk sonuçta,o da etkiler :) ama insan ve hayvan sevgisi yoğunsa bunu dizginlemeniz zor ve gereksiz.zaten bu köpek,sevecendir.tersini yapması için yapılan baskı,onu kötü etkileyebilir.bence bu köpeğin size uygun olup olmadığını bir daha düşünün. ki bu,büyük bir şans aslında.ben de çocukken aynen öyle derdim;kimseye sevdirmesin vs :)) ama sosyal bir hayvan olmasının artıları,inanın,çok fazla.şimdi yeni olduğu için böyle düşünüyorsun ama emin ol,yakında düşüncen değişecek ve iyi ki böyle diyeceksin.

img

o_k_k

19 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sibirya kurtlarının saldırmak gibi huyları yok ürkütücü bir bakışları dışında eve gelecek hırsızlara yardımcı olacak kadarda zararsızlar

img

melihresat73

18 yıl 3 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya millet köpeğini sosyaleştirmeye çalışırken siz niye başkalarına kendini sevdirmemesini istiyorsunuz. bir köpeğin insana karşı saldırgan olması onun yanlış yetiştiğirildiğini gösterir. daha doğrusu köpek insandan korktuğu ölçüde, kendine güveni olmadığı ölçüde agresif, saldırgandır. bunun içinde yavruluk döneminde doğru sosyaleştirilmemiş köpekler ayaklı birer bombadır.

img

ugocmez

18 yıl 4 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ