Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

neden herkes erkek köpek istio

ya ben anlamıyorum neden herkes erkek köpek arıyo halbuki ben dişilerin daha zeki olduunu duydum ama tabii kulaktan dolma bu konuda mantıklı bi açıklaması olan varsa cvbını bekliyorum

img

güleycan

18 yıl 4 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesela ben disi kopegin dogum olayi ile ilgilenemeyecegim icin erkek almayi tercih ettim

img

bruceulku

18 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dişi köpegin bakımı dha zor oldugundan olabilir.senede 2 kere kızgınlık dönemi var ciftlestirirsen hamileligiyle, dogumuyla ilgilenmesi var.dişiler genelde erkeklerden daha ufak oluyorlar.ama + olarakta dişiler daha sakin ve eve baglı olurlar. bizim dişi bir golden retrieverimiz var ve basımıza gelecekleri aldıktan sonra ögrendik ama yinede pişman diiliz:)

img

thespecific

18 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dişi kopeklerin avantajları daha duygusal hayvanlar kendilerini aile içine daha çok bağlıyorlar sizi erkek kopeklerden daha çok benimser ve sahiplenirler dezavantajları 6 ayda bir kızgınlık dönemine girerler eğer kızgınlık döneminde dışarı çıkartırsanız peşinizde bi sürü yabancı köpek gezebilir kızan döneminde kanamaları olduğu için sabahları evde istemediğiniz süprizlerle karşılaşabilirsiniz

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cvplayan herekese teşekkür ederim

img

güleycan

18 yıl 4 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dişi köpeklerin kızgınlık larıyla ilgili problemler böyütülecek kadar çok değil çünkü veterinerler bir senede iki kere olacak bir iğne ile bunu çözüyorlar böylece gebelikte kısırlaştırmadan önlenebiliyor.içiniz rahat olsun:)

img

viola35

18 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ