Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Ya eğitecez ya gidecek!!

Arkadaşlar 3 aylık Chocolate Labrador Retiever sahibiyim. Yaklaşık 5 gündür evimde kalıyor. Birbirimize ısındık. Nereye gitsem peşimden geliyor. Çok şımarıyo Sabahları uyandırmak için beni gelip kafamı filan ısırıyo :=)) odadan çıkarıyorum devam ediyorum uykuya kardeşim alıyo bu sefer Yalnız gerçekten benim büyük bir problemim var. Odam çok küçük. Yatak onun yattığı yer dolap bilgisayar TV kakasını çişini yaptığı yer bu odada.. Bizim cici oda da olduğu zaman kakasını çişini odaya yapıyor fakat oda dışında olduğu zaman oda kapısı açık olsa dahi gazeteye yapmıyor. Bazen de odanın içindeyken dahi gazeteye yapmıyor. Babam, ben, kardeşim çıldırmak üzereyiz. Babam geri yollayacaksın diye baskı yapıyor fakat ben geri yollamak istemiyorum. Aksine eğitimini yapmak istiyorum. Ne olur yardımcı olun bu konuda. Ayrıca şöyle bir konu daha var. Ben üniversiteye gidiyorum. Bundan dolayı evde bazen olmayabilirim saatlerce. Fakat o sırada annem, kardeşim evde olabilir. Ama onlarında meşgul olduğu saatlerde yalnız kalması gerekebilir. Yalnız kalmasını nasıl sağlayabilirim? Şimdiden yalnızlığa nasıl alıştırabilirim? Şimdiden sağolun.

img

fasting

18 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR ADIM AŞKIN KÖPEK EĞİTİMCİSİYİM VE AYNI ZAMANDA DA KÖPEK GEZDİRİYORUM... GENİŞ REFERANSLARIM VAR İSTANBUL/ŞİŞLİ DE OTURUYORUM.. NIŞANTAŞI VE TAKSİMDE MÜŞTERİLERİM VAR... SİZE UYARSA TEL:0543 659 33 15 0536 473 96 43 e-mail:[email protected]

img

lovedogs

19 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sabirli ve kararli olursan labradorun egitilmesi cok kolay kopeklerden biri oldugunu duydum okudum iyi sanslar diliyorum burada egitimlikopek nikiyle giren sevgili arkadasimiz sana yardimci olacaktir onunla baglanti kurmani tavsiye ederim

img

bruceulku

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım kusura bakmayın bu aralar çok meşguldum birde love_dog adlı arkadşın yardım edeceğini tahmin etmiştim birde tuvalet eğitimini size buradan tarif etmem çok kolay ama kopeğinizin cinsiyetini evinizin kaç odası olduğunu bu sorulara cevap yazın hemen eğitime başlayalım daha sonra sizde bu işin bu kadar basit olacağını görünce şaşıracaksınız bruceülküye de tekrar teş ederim

img

eğitimliköpek

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

:))BU BANA ÇOK TANIDIK GELİYO.BENİMDE 4 AYLIK BİR GOLDENIM VAR.ALDIĞIMDA 58 GÜNLÜKTÜ VE BULDUĞU HERYERE(HALI,PARKE,MUTFAK,ODAMA....)HERŞEYİNİ YAPIYODU.ÖNCE ONA Bİ ODA VERDİK.YANİ BANYOMUZU.HERYERİ MALUM KLASİK OLAY GAZETELERLE KAPLADIM.KİRLETTİKÇE DEĞİŞTİRDİM.BU 1AY KADAR DEVAM ETTİ.DAHA SONRA GAZETE KAĞITLARINI EKSİLTMEYE BAŞLADIM VE TAM OLARAK YAPMASINI İSTEDİĞİM YERDEKİ GAZETELERE KADAR EKSİLTTİM VE ŞU AN İHTİYACI OLDUĞUNDA SANKİ YANGIN VARMIŞ GİBİ KOŞARAK BANYOYA GAZETELERE GİDİYO.AYRICA YİNE ODAMDA BİR KÖŞEDE YİNE KÜÇÜK BİR GAZETE KAĞIDI BÖLÜMÜ HEP DURUYO.ÇÜNKÜ YİNEDE DAHA O BEBEK BANYO BİLİNCİ TAM OTURMAMIŞ OLABİLİR.OYNARKEN EN YAKIN GAZETE KOŞMASI GEREK.ARTIK İŞLEM TAMAM AMA SEN YİNEDE KÜÇÜK KAZALARA HAZIRLIKLI OL.YANLIZLIĞA GELİNCE BENDE EVDE YALNIZ BIRAKIYORUM BU DURUMLARDA KÜÇÜK BİR PİLLİ RADYOYU ÇAKILIN YANINDA AÇIK BIRAKIYORUM.EVDE BİRİ VAR SANIYO HERALDE:))HOŞÇAKAL......

img

oracle1

18 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ